Povezane vesti

Stanojević iskren posle Čuke: Trebalo je da ostane 0:0, srećan sam zbog Štulića

Stanojević iskren posle Čuke: Trebalo je da ostane 0:0, srećan sam zbog Štulića

Telegraf 05.12.2020
Njegov kolega sa klupe Čukaričkog Dušan Đorđević mu je čestitao na iskrenosti. Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegov tim nije zaslužio da pobedi ekipu Čukaričkog u meču 17. kola Superlige Srbije. Stanojević je bio iskren… »
Štulić blista posle prvenca: Šef mi je rekao da je danas moj dan

Štulić blista posle prvenca: Šef mi je rekao da je danas moj dan

Mozzart sport 05.12.2020
Prvi gol i odmah za pobedu. Tako se postaje igrač, tako se postaje golgeter. Iako najmlađi na teren, Nikola Štulić je ušao u igru s klupe i protiv Čukaričkog postigao gol za pobedu Partizana – 1:0. A, njemu je to prvi u seniorskoj karijeri… »
Stanojević: Možda nismo zaslužili da pobedimo...

Stanojević: Možda nismo zaslužili da pobedimo...

Mozzart sport 05.12.2020
Đorđević: Hvala Saletu na iskrenosti. Još jednom se Partizan čupao u poslednjim trenucima. Ove jeseni to postaje manir čete Aleksandra Stanojevića, koji je posle večerašnjeg kasnog gola i slatkog trijumfa nad Čukom u derbiju kola ipak priznao da… »
"Hajde, danas ćeš ga dati": Mladi napadač Partizana poslušao Stanojevića i doneo pobedu crno-belima!

"Hajde, danas ćeš ga dati": Mladi napadač Partizana poslušao Stanojevića i doneo pobedu crno-belima!

Mondo 05.12.2020
Bio je to njegov prvi pogodak u seniorskom fudbalu. Bio je to njegov prvi pogodak u seniorskom fudbalu. Partizan je upisao i šesti uzastopni trijumf u svim takmičenjima i tako nastavio sa dobrom formom, iako protiv Čukaričkog pobeda možda i nije bila… »
"Svaka čast Stanojeviću na iskrenosti, bljesak Sume je presudio": Trener Čukaričkog žali za bodom

"Svaka čast Stanojeviću na iskrenosti, bljesak Sume je presudio": Trener Čukaričkog žali za bodom

Telegraf 05.12.2020
Partizan je prišao na šest bodova Zvezdi. Trener Čukaričkog Dušan Đorđević čestitao je Aleksandru Stanojeviću na iskrenosti jer je trener Partizana istakao da je meč trebalo da bude završen remijem. Nažalost po Đorđevića i ekipu, završen… »
"Trebalo Da bude 0:0, bilo bi zasluženo": Stanoje prezadovoljan zbog pobede i Štulića, ali neće da "pametuje"

"Trebalo Da bude 0:0, bilo bi zasluženo": Stanoje prezadovoljan zbog pobede i Štulića, ali neće da "pametuje"

Mondo 05.12.2020
Trener Čukaričkog čestitao kolegi na iskrenosti. Trener Čukaričkog čestitao kolegi na iskrenosti. Fudbaleri Partizana su uspeli da u derbiju 17. kola Superlige Srbije ipak stignu do pobede protiv Čukaričkog. Igrom to možda i nisu zaslužili, a… »

Vesti dana »