Povezane vesti

Ljiljana je dobila stan u Zemunu: Majka dvoje dece, ostala bez muža pre sedam godina - nagrada otišla u prave ruke

Ljiljana je dobila stan u Zemunu: Majka dvoje dece, ostala bez muža pre sedam godina - nagrada otišla u prave ruke

Večernje novosti 05.12.2020
PRIŽELjKIVALA sam da dobijem neku od nagrada, ali ni sanjala nisam da će to baš biti jedna od premija, stan u Beogradu! Bila sam presrećna kada je u ogromnoj gomili koverata izvučen baš onaj sa mojim imenom. Prepoznala sam svoj rukopis, ime, adresu… »
"Mislila sam da nagradne igre nisu za mene": Ljiljana Nikolić, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi" poslala…

"Mislila sam da nagradne igre nisu za mene": Ljiljana Nikolić, dobitnica stana u igri "Uzmi račun i pobedi" poslala…

Blic 05.12.2020
Više sat vremena nakon što je baš njeno ime pročitano kada je proglašavan dobitnik stana u naselju Zemunske kapije, u okviru nagradne igre Uzmi račun i pobedi, Ljiljana Nikolić i dalje je u šoku. Kako kaže, nije ni stigla da se sabere jer telefon… »
Stan je otišao u prave ruke Ljiljana presrećna: Ostala bez supruga, sad imam svojoj deci šta da ostavim!

Stan je otišao u prave ruke Ljiljana presrećna: Ostala bez supruga, sad imam svojoj deci šta da ostavim!

Kurir 05.12.2020
Ljiljana Nikolić iz Uba, dobitnica stana u Beogardu u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobei 2020", za Kurir kaže da joj je krajnje neverovatno da je upravo ona izvučena za jednu od glavnih nagrada. Inače, Ljiljana ima 47 godina, radi na administrativnim… »

Vesti dana »