Povezane vesti

"Puklo je kao da se srušio avion, čula se kuknjava": Stanari zgrade u Užicu u kojoj je došlo do eksplozije i požara…

"Puklo je kao da se srušio avion, čula se kuknjava": Stanari zgrade u Užicu u kojoj je došlo do eksplozije i požara…

Blic 06.12.2020
U trenutku kada je puklo pomislio sam da se na gradu srušio na avion. Izleteo sam iz stana, u hodniku se obrušavao plafon, osećao se miris paljevine. Ne shvatajući o čemu se radi uleteo sam kod komšija, iz njhovog stana se čula kuknjava. Kroz… »
U eksploziji u Užicu jedna osoba povređena

U eksploziji u Užicu jedna osoba povređena

Danas 06.12.2020
U eksploziji, koja se dogodila večeras u užičkom naselju Krčagovo, jedna osoba je zadobila opekotine i dva stana su uništena. Uzrok ekplozije za sada se ne zna. Prema saznanjima Danasa, snažna eksplozija se dogodila oko 18 časova u jednom stanu na… »
Stanari evakuisani, prozori izvaljeni iz zidova: Detalji eksplozije u Užicu, povređena žena hitno prebačena u Beograd

Stanari evakuisani, prozori izvaljeni iz zidova: Detalji eksplozije u Užicu, povređena žena hitno prebačena u Beograd

Večernje novosti 05.12.2020
STANARKA zgrade (43) teško je povređena u strahovitoj eksploziji nakon koje je došlo i do požara oko 18 sati u jednoj od dvospratnih zgrada u kraku Ulice Miloša Obrenovića, blizu nekadašnje kasarne u Užicu. Ona je zadobila opekotine zbog kojih je… »

Vesti dana »