Povezane vesti

"Temperatura ga je lomila Nekoliko dana": Nenad Jezdić ima koronu, a ovo je prvi simptom koji je osetio

"Temperatura ga je lomila Nekoliko dana": Nenad Jezdić ima koronu, a ovo je prvi simptom koji je osetio

Blic 06.12.2020
Nenad Jezdić je juče sa obostranom upalom pluća primljen u bolnicu "Dragiša Mišović", nakon čega je uradio test na koronu koji je pokazao pozitivan rezultat. Kako saznajemo, od izvora bliskog glumcu on nije imao jake simptome, samo ga je nekoliko… »
Nenad Jezdić: Zdržali su me u bolnici, tu sam na sigurnom

Nenad Jezdić: Zdržali su me u bolnici, tu sam na sigurnom

Nova 06.12.2020
Glumac Nenad Jezdić sinoć je sa obostranom upalom pluća primljen u bolnicu "Dragiša Mišović", saznao je portal Nova.rs. Glumac je danas rekao da je pozitivan na koronavirus, ali da se oseća dobro. “Nakon što mi je u ponedeljak test na koronu bio… »
Glumac Nenad Jezdić hospitalizovan zbog korona virusa!

Glumac Nenad Jezdić hospitalizovan zbog korona virusa!

Svet plus 06.12.2020
O situaciji sa koronom Nenad je nedavno rekao da je veoma delikatno pitanje, pa samim tim i odgovor. Nenad Jezdić hospitalizovan zbog korona virusa! Glumac je uputio svima samo ove reči... Glumac Nenad Jezdić je sa obostranom upalom pluća primljen u… »
Nenad Jezdić hospitalizovan: Glumac ima upalu pluća

Nenad Jezdić hospitalizovan: Glumac ima upalu pluća

Blic 05.12.2020
Glumac Nenad Jezdić je sa obostranom upalom pluća primljen u bolnicu "Dragiša Mišović". Kako saznajemo od izvora bliskog glumcu, on je trenutno stabilno i on nije životno ugrožen, a još uvek se ne zna da li je pozitivan na koronavirus. Inače, o… »

Vesti dana »