Povezane vesti

Tragedija u Mokrinu: Otac i brat našli dečaka (14) bez svesti u kući, Hitna nije mogla da ga povrati

Tragedija u Mokrinu: Otac i brat našli dečaka (14) bez svesti u kući, Hitna nije mogla da ga povrati

Telegraf 06.12.2020
Telo će biti poslato na obdukciju na Institut u Novom Sadu. Dečak M. T. (14) pronađen je mrtav u svojoj kući u Mokrinu kod Kikinde, potvrđeno je iz MUP-a za Telegraf.rs. Kako nezvanično saznajemo, sinoć je stigla prijava o beživotnom telu mladića… »
Detalji tragedije u Kikindi: Otac preminulog dečaka neutešan, ovo nije prva nesreća koja ih je zadesila

Detalji tragedije u Kikindi: Otac preminulog dečaka neutešan, ovo nije prva nesreća koja ih je zadesila

Srbija danas 06.12.2020
Dečak M. T. (14) iz Mokrina kod Kikinde preminuo je sinoć u porodičnoj kući pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima. Otac i brat pronašli su oko 20.45 dečaka bez svesti u kupatilu u kadi punoj vode. Odmah su pozvali Hitnu službu, lekari su… »
Ujak preminulog dečaka iz Mokrina: U oktobru smo mu slavili rođendan, sada mu spremamo sahranu

Ujak preminulog dečaka iz Mokrina: U oktobru smo mu slavili rođendan, sada mu spremamo sahranu

Srbija danas 06.12.2020
Ekipa Hitne službe, koju su otac i brat pozvali, nije uspela da reanimira dečaka. Uzrok smrti dečaka M. T. (14) iz Mokrina kod Kikinde, , nije gasni bojler, rekao je danas njegov rođeni ujak Stojan Janić. , a ekipa nadležnog preduzeća pregledom u… »
Teška ispovest oca koji je zatekao sina (14) potopljenog u kadi: "Izvadio sam ga, pokušao da oživim"

Teška ispovest oca koji je zatekao sina (14) potopljenog u kadi: "Izvadio sam ga, pokušao da oživim"

Telegraf 06.12.2020
Očajni otac spominje gasni bojler star 15, 20 godina, brine ga jak vetar koji je možda vratio otrovni gas. Slavko Tucakov (50) iz Mokrina, otac četrnaestogodinjeg dečaka, koji je prethodne noći nađen mrtav u kadi punoj vode, ćutke je ispred… »
Neutešni otac umrlog dečaka: Pokušao sam da ga oživim

Neutešni otac umrlog dečaka: Pokušao sam da ga oživim

Nova 06.12.2020
Slavko Tucakov (50) iz Mokrina, otac četrnaestogodinjeg dečaka, koji je prethodne noći nađen mrtav u kadi punoj vode, i dalje ne može da dođe sebi povodom tragedije koja je zadesila njihovu porodicu. On je za medije ispričao da je njegov sin M. T… »
Ujak preminulog dečaka za Novosti: Bojler na gas nije uzrok smrti - u oktobru smo slavili rođendan, sada mu spremamo sahranu…

Ujak preminulog dečaka za Novosti: Bojler na gas nije uzrok smrti - u oktobru smo slavili rođendan, sada mu spremamo sahranu…

Večernje novosti 06.12.2020
UZROK smrti dečaka M. T. (14) iz Mokrina kod Kikinde, kojeg su u besvesnom stanju u subotu uveče, nešto posle 21 sata, u kupatilu porodične kuće, pronašli stariji brat i otac, nije gasni bojler, rekao je danas za “Novosti” njegov rođeni ujak… »
Nastradali dečak (14) iz Mokrina bio uspešni sportista i đak

Nastradali dečak (14) iz Mokrina bio uspešni sportista i đak

Nova 06.12.2020
Smrt dečaka M. K. (14), čije je beživotno telo pronađeno u petak uveče u porodičnoj kući u selu Mokrin kod Kikinde, potresla je sve žitelje tog sela. Meštani ističu da je reč o dobrom učeniku, koji se bavio sportom i trenirao tenis. Prema… »
Otac preminulog dečaka iz Mokrina očajan: Voleo je dugo da se kupa, zatekli smo strašan prizor u kadi, pokušao sam da ga…

Otac preminulog dečaka iz Mokrina očajan: Voleo je dugo da se kupa, zatekli smo strašan prizor u kadi, pokušao sam da ga…

Kurir 06.12.2020
Slavko Tucakov (50) iz Mokrina, otac četrnaestogodinjeg dečaka, koji je prethodne noći nađen mrtav u kadi punoj vode, ćutke je ispred porodične kuće primao izraze saučešća. Nesrećni otac potvrđuje da je njegov mlađi sin M. T. voleo dugo da se… »
Lekar pokušavao da reanimira dečaka: Otac i brat pronašli beživotno telo mladog tenisera u kupatilu - ne naslućuje se…

Lekar pokušavao da reanimira dečaka: Otac i brat pronašli beživotno telo mladog tenisera u kupatilu - ne naslućuje se…

Večernje novosti 06.12.2020
DEČAK M. T. (14) iz Mokrina kod Kikinde preminuo je sinoć u porodičnoj kući pod još nerazjašnjenim okolnostima. Otac i brat pronašli su ga bez svesti u kupatilu i odmah pozvali Hitnu službu koja je brzo stigla, ali lekar reanimacijom, nažalost… »

Vesti dana »