Povezane vesti

Preminuo Džej Ramadanovski

Preminuo Džej Ramadanovski

Nova 06.12.2020
Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. On je preminuo jer mu je srce stalo, navode domaći mediji. Džej je u nedavnom intervju izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih problema koje ima i da bi… »
“Nedelja i svi ste tu, a mene s vama nema”

“Nedelja i svi ste tu, a mene s vama nema”

Nova 06.12.2020
Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. On je preminuo jer mu je srce stalo, navode domaći mediji. U svojoj bogatoj i višedecenijskoj karijeri imao je više desetina hitova koji se pevaju i dan danas. Jedna od… »
Jelena Karleuša se tužnim stihovima oprostila od džeja: "Poslednji pozdrav brate"

Jelena Karleuša se tužnim stihovima oprostila od džeja: "Poslednji pozdrav brate"

Mondo 06.12.2020
Jedan od najvećih boema sa domće folk scene preminuo je u 57. godini. Jedan od najvećih boema sa domće folk scene preminuo je u 57. godini. Džej Ramadanovski umro je u svom stanu, gde mu je pozlilo u nedelju, a Hitan pomoć je pokušala da ga… »
Potresna ispovest džejeve ćerke: Bio je moj idol, moj najveći oslonac u životu! Svi smo pod stresom i tabletama

Potresna ispovest džejeve ćerke: Bio je moj idol, moj najveći oslonac u životu! Svi smo pod stresom i tabletama

Mondo 06.12.2020
Kroz suze se oglasila nakon očeve smrti i rasplakala mnoge. Kroz suze se oglasila nakon očeve smrti i rasplakala mnoge. Džej Ramadanovski umro je u svom stanu u 57. godini, gde mu je pozlilo u nedelju, Hitan pomoć je pokušala da ga reanimira, ali… »
Hteo sam da se ubijem, ali sam se uplašio da me onaj gore neće primiti: Džej je ovako pričao 2019. o svojoj bolesti

Hteo sam da se ubijem, ali sam se uplašio da me onaj gore neće primiti: Džej je ovako pričao 2019. o svojoj bolesti

Mondo 06.12.2020
Bio je ubeđen da ima rak i da neće preživeti. Bio je ubeđen da ima rak i da neće preživeti. Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan je došla Hitna pomoć koja je pokušala da ga reanimira. Pevač je… »
Tužne slike sa Dorćola slamaju srce: Izneli telo preminulog Džeja! Iz doma se čuli jecaji (foto)

Tužne slike sa Dorćola slamaju srce: Izneli telo preminulog Džeja! Iz doma se čuli jecaji (foto)

Mondo 06.12.2020
Pevač zauvek napustio svoj kraj! Pevač zauvek napustio svoj kraj! Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan na Dorćolu je došla Hitna pomoć koja je pokušala da ga reanimira. Veliki broj ljudi… »
Dorćolom se ori džejeva "nedelja": Beograd tuguje za legendom narodne muzike (video)

Dorćolom se ori džejeva "nedelja": Beograd tuguje za legendom narodne muzike (video)

Mondo 06.12.2020
Svi se opraštaju od jednog od najvećih fok pevača. Svi se opraštaju od jednog od najvećih fok pevača. Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan na Dorćolu je došla Hitna pomoć koja je pokušala… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Dnevnik 06.12.2020
BEOGRAD: Poznati pevač folk muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u pedesetšestoj godini. Prema pisanju medija, Ramadanovski je umro usled problema sa srcem. Pevač je u nedavnom intervjuu izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Radio 021 06.12.2020
Folk pevač Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Kako prenose beogradski mediji, on je preminuo usled zastoja rada srca. U nedavnom intervjuu je izjavio da je u strogom karantinu, jer bi, zbog zdravstvenih problema koje ima, korona virus bio… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Danas 06.12.2020
Proslavljeni folker Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini, prenose mediji. Kako navode, pevač je preminuo od posledica srčanog udara. Građanski pokret Opre Roma Srbija, uputio je gradonačelniku Beograda apel da se Džej sahrani u Aleji… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

RTV 06.12.2020
BEOGRAD - Poznati pevač folk muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u pedesetšestoj godini. Prema pisanju medija, Ramadanovski je umro usled problema sa srcem. Opre Roma: Džej da bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana Građanski pokret Opre… »
Opre Roma: Sahraniti Džeja u Aleji zaslužnih građana

Opre Roma: Sahraniti Džeja u Aleji zaslužnih građana

Nova 06.12.2020
Građanski pokret Opre Roma Srbija obratio se gradonačelniku Beograda Zoranu Radojičiću sa molbom da Džej Ramadanovski bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana, navodi se u saopštenju tog pokreta. Kako su dodali, stupili su u kontakt sa porodicom… »
Najemotivniji nastup džeja i njegove ćerke: Poslednji put pevali zajedno samo nedelju dana pred njegovu smrt!

Najemotivniji nastup džeja i njegove ćerke: Poslednji put pevali zajedno samo nedelju dana pred njegovu smrt!

Mondo 06.12.2020
Kada ih čujete zaplakaćete! Kada ih čujete zaplakaćete! Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan na Dorćolu je došla Hitna pomoć koja je pokušala da ga reanimira. Džejevo telo izneto je iz… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

RTS 06.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u Beogradu u 57. godini, nezvanično saznaje RTS. Džej Ramadanovski je pre nekoliko godina operisao srčane zaliske. U nedavnom intervjuu rekao je da je od početka pandemije praktično sve vreme u karantinu, zato… »
Džej je samo nju voleo: Ovako izgleda Nada, supruga pevača koja je bila s njim do samog kraja! (foto)

Džej je samo nju voleo: Ovako izgleda Nada, supruga pevača koja je bila s njim do samog kraja! (foto)

Mondo 06.12.2020
Danas je domaću javnost iznenadila i rastužila vest da je u 57. godini preminuo Džej Ramadanovski, a ovo je žena koja je bila s njim do kraja. Danas je domaću javnost iznenadila i rastužila vest da je u 57. godini preminuo Džej Ramadanovski, a ovo… »
Telo pokojnog džeja izneto iz njegovog stana: Potresna scena na Dorćolu

Telo pokojnog džeja izneto iz njegovog stana: Potresna scena na Dorćolu

Kurir 06.12.2020
Proslavljeni pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini života u svom domu na Dorćolu od posledica srčanog udara. Njegovo telo iz stana izneli su policajci, a stigao je i pogrebni auto. Potreseni prijatelji i rodbina dolaze u njegov stan kako… »
Tuga na Dorćolu: Rodbina i prijatelji pristižu da izjave saučešće porodici Džeja Ramadanovskog

Tuga na Dorćolu: Rodbina i prijatelji pristižu da izjave saučešće porodici Džeja Ramadanovskog

Blic 06.12.2020
Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godinu u svom domu na Dorćolu, a potreseni prijatelji i rodbina dolaze kako bi izjavili saučešće njegovim najbližima. Naime, rodbina u suzama prilazi kako bi izjavila saučešće i pružila svu neophodnu… »
Komšije otvorile prozore i pevaju "Nedelja, a svi smo: Tu..." Najtužnija scena ispred zgrade gde je živeo Džej Ramadanovski

Komšije otvorile prozore i pevaju "Nedelja, a svi smo: Tu..." Najtužnija scena ispred zgrade gde je živeo Džej Ramadanovski

Blic 06.12.2020
Legendarni Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini, a komšije potresene tužnom vešću na poseban način odale su počast folkeru. Naime, ispred zgrade na Dorćolu u kojoj je živeo Džej odzvanja pesma "Nedelja". Svi su otvorili prozore i pevaju… »
"Neopisiv je osećaj kada znam da je ponosan na mene" (video)

"Neopisiv je osećaj kada znam da je ponosan na mene" (video)

Alo 06.12.2020
Proslavljeni pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Pre samo nedelju dana Marija Ramadanovski, mlađa ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, postavila je snimak kako peva sa ocem. "Evo jedan delić pesme "Slavija" koju sam otpevala sa… »
Na koncertu, iz srca, učinio veliku stvar za žestokog momka! (video)

Na koncertu, iz srca, učinio veliku stvar za žestokog momka! (video)

Alo 06.12.2020
Legendarni Džej Ramadanovski preminuo je u snu u 56. godini u svom stanu u Beogradu od posledica srčanog udara. Džej će ostati upamćen kao veliki boem, emotivac i vlasnik velikih hitova. U nedavnom intervju izjavio da je u strogom karantinu zbog… »
Umro Džej Ramadanovski: Pevaču stalo srce u 56. godini!

Umro Džej Ramadanovski: Pevaču stalo srce u 56. godini!

Kurir 06.12.2020
Poznati pevač Džej Ramadanovski preminuo je. Pevač je umro u 56. godini tako što mu je stalo srce. Džeja su reanimirali oko 14:30. Inače, Džej je pre tri godine operisao srčane zaliske u Beču i tada su mu doktori rekli da mora strogo da vodi… »
Džej peva pesmu "Nedelja" na sahrani Nikole Bojovića! (video)

Džej peva pesmu "Nedelja" na sahrani Nikole Bojovića! (video)

Alo 06.12.2020
Džej Ramadanovski, naš proslavljeni pevač preminuo je danas u 57. godini. Lekari hitne su pokušali da ga reanimiraju, ali Džeju nije bilo spasa! Hitnu je zvala devojka koja je živela sa njim! Loše mu je bilo dva dana, nije hteo kod lekara! Bio je… »
Preminuo Džej Ramadanovski

Preminuo Džej Ramadanovski

Prva 06.12.2020
Poznati pevač folk muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Prema pisanju medija, Ramadanovski je umro usled problema sa srcem. Pevač je u nedavnom intervjuu izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih problema sa srcem koje ima… »
Nedelja kada je otišao Džej: Preminuo muzičar kog je volela cela Srbija

Nedelja kada je otišao Džej: Preminuo muzičar kog je volela cela Srbija

Noizz 06.12.2020
Naš proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini na žalost cele Srbije jer smo o njemu svi delili isto mišljenje - bez izuzetka smo obožavali njegovu muziku. Džej je u nedavnom intervju izjavio da je u strogom karantinu zbog… »
Estrada zavijena u crno: Preminuo Džej Ramadanovski, legenda Dorćola i narodne muzike! (foto, video)

Estrada zavijena u crno: Preminuo Džej Ramadanovski, legenda Dorćola i narodne muzike! (foto, video)

Mondo 06.12.2020
Džejev menadžer za MONDO potvrdio tužnu vest. Ramadanovski je imao 56 godina, bio je u lošem stanju. Džejev menadžer za MONDO potvrdio tužnu vest. Ramadanovski je imao 56 godina, bio je u lošem stanju. Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57… »
"Nedelja, i svi ste tu, a mene s vama nema..." Džej je umro na dan koji je opevao u svom najvećem hitu u karijeri

"Nedelja, i svi ste tu, a mene s vama nema..." Džej je umro na dan koji je opevao u svom najvećem hitu u karijeri

Blic 06.12.2020
Proslavljeni folker Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini zbog problema sa srcem. Ova vest rastužila je ceo Balkan, a mnogi komentarišu da je umro baš na dan koji je opevao u svojoj čuvenoj pesmi i velikom hitu "Nedelja". - Nedelja, i svi ste… »
Džej je dan pre smrti dao svoj poslednji intervju: Pričao je o svom zdravlju, pa otkrio da jedva čeka da ode u kafanu!

Džej je dan pre smrti dao svoj poslednji intervju: Pričao je o svom zdravlju, pa otkrio da jedva čeka da ode u kafanu!

Mondo 06.12.2020
Pevač je poslednji intervju dao samo dan pre svoje smrti. Pevač je poslednji intervju dao samo dan pre svoje smrti. Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan je došla Hitna pomoć koja je pokušala da ga… »
Džej biografija: Jedan susret je presudio da počne da peva, a mnogi će ga sem pesme pamtiti i po ovome

Džej biografija: Jedan susret je presudio da počne da peva, a mnogi će ga sem pesme pamtiti i po ovome

Blic 06.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Sem po mnogim hitovima ostaće upamćen i kao večiti veseljak i čovek koji je pomagao mnogima. Kroz svoju karijeru imao je mnogobrojne uspešne koncerte, a onaj koji mnogi pamte jeste jedan od… »
Preminuo pevač DžEJ Ramadanovski!

Preminuo pevač DžEJ Ramadanovski!

Večernje novosti 06.12.2020
NAŠ proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini od zastoja rada srca. Džeju je pozlilo u njegovom stanu na Dorćolu, gde je bio u strogoj izolaciji zbog korona virusa, te je ekipa Hitne pomoći ubrzo stigla na lice mesta i… »
Ceca u šoku zbog Džejeve smrti: Hvala za sve lepo sto je ostalo iza tebe, a mnogo je toga...

Ceca u šoku zbog Džejeve smrti: Hvala za sve lepo sto je ostalo iza tebe, a mnogo je toga...

Telegraf 06.12.2020
- Na našu žalost on je otišao, prerano, ostavio nas je u šoku - rekla je neutešna Ceca. Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović u šoku je nakon što je saznala da je preminuo Džej Ramadanovski. Ceca je navela da je Džej ostavio neizbrisiv trag, a… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski

Preminuo pevač Džej Ramadanovski

IndeksOnline 06.12.2020
BEOGRAD – Poznati pevač folk muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u pedesetšestoj godini. Prema pisanju medija, Ramadanovski je umro usled problema sa srcem. Pevač je u nedavnom intervjuu izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih… »
Preminuo Džej Ramadanovski

Preminuo Džej Ramadanovski

Nedeljnik 06.12.2020
Screenshot/YouTube/Pink Proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini, prenose mediji. Kako prenose medijie, on je preminuo pošto mu je srce stalo. Džej je u nedavnom intervjuu izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih… »
Preminuo Džej Ramadanovski

Preminuo Džej Ramadanovski

iKragujevac 06.12.2020
Poznati pevač folk muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Prema pisanju medija, Ramadanovski je umro usled problema sa srcem. Pevač je u nedavnom intervjuu izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih problema sa srcem koje ima… »
Preminuo pevač Džej Ramadanovski!

Preminuo pevač Džej Ramadanovski!

Svet plus 06.12.2020
Preminuo pevač Džej Ramadanovski u 56. godini od zastoja rada srca! Džej je u nedavnom intervju izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih problema koje ima i da bi korona virus bio poguban za njega. Tokom dana ekipa Hitne pomoći… »
Nedelja i svi ste tu, a mene s vama nema: Džeja Ramadanovskog proslavili su ovi stihovi, a evo šta o njegovom životu niste…

Nedelja i svi ste tu, a mene s vama nema: Džeja Ramadanovskog proslavili su ovi stihovi, a evo šta o njegovom životu niste…

Kurir 06.12.2020
Džej Ramadanovski, srpski folk pevač preminuo je danas u 56. godini. Džej je rođen 29. maja 1965. godine u Beogradu. Iz braka sa bivšom suprugom Nadom ima dve ćerke – Anu i Mariju. Iako je muzika oduvek bila sastavni deo njegovog života, prelomni… »
Džej je najviše voleo pesmu "nedelja": Ovo su hitovi po kojima ćemo ga pamtiti (video)

Džej je najviše voleo pesmu "nedelja": Ovo su hitovi po kojima ćemo ga pamtiti (video)

Mondo 06.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini. Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini. Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini. Pozlilo mu je u nedelju, i u pevačev stan je došla Hitna pomoć koja je pokušala da ga reanimira. Pevač je iza sebe… »
U toku reanimacija: Hitna pomoć u domu Džeja Ramadanovskog!

U toku reanimacija: Hitna pomoć u domu Džeja Ramadanovskog!

Večernje novosti 06.12.2020
NA adresu pevača Džeja Ramadanovskog stigla je ekipa Hitne pomoći, a trenutno je u toku reanimacija. Podsetimo, Džej je u nedavnom intervju izjavio da je u strogom karantinu zbog zdravstvenih problema koje ima i da bi korona virus bio poguban za… »
Obeležio srpsku muzičku scenu: Evo po čemu ćemo pamtiti Džeja!

Obeležio srpsku muzičku scenu: Evo po čemu ćemo pamtiti Džeja!

Večernje novosti 06.12.2020
PEVAČ Džej Ramadanovski premino je danas u 56. godini od zastoja rada srca. Voljeni pevač rođen je 29. maja 194. godine u Beogradu kao jedino muško dete u porodici. Karijeru je započeo 1987. godine; devedestih je izdao niz uspešnih albuma, a dve… »
Ništa nije slutilo na tragediju! Džej se pre mesec dana sa ćerkom pojavio na premijeri filma - bio je nasmejan i bezbrižan

Ništa nije slutilo na tragediju! Džej se pre mesec dana sa ćerkom pojavio na premijeri filma - bio je nasmejan i bezbrižan

Večernje novosti 06.12.2020
NAŠ legendarni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas, nakon što ekipa Hitne pomoći nije uspela da ga reanimira i srce mu je stalo. Pre nešto više od mesec dana on je poslednji put viđen u javnosti i to u društvu svoje ćerke Marije. Džej se… »
Počivaj u miru DžEKSONE! Vlado Georgijev se oprostio od velikog Džeja, poslednja poruka prijatelju i kolegi

Počivaj u miru DžEKSONE! Vlado Georgijev se oprostio od velikog Džeja, poslednja poruka prijatelju i kolegi

Večernje novosti 06.12.2020
VEST o smrti velikog pevača Džeja Ramadanovskog rastužila je srpsku javnost, a od legende kafanske muzike se oprostio i Vlado Georgijev. Pevač je na svom tviter nalogu uputio poslednju poruku svom kolegi i prijatelju. R.I.P. Džej Ramadanovski… »
Strepela sam za njega: Potresne reči kojima se Marina Tucaković oprostila od Džeja

Strepela sam za njega: Potresne reči kojima se Marina Tucaković oprostila od Džeja

Večernje novosti 06.12.2020
Marina Tucaković, žena koja je otkrila talenat kod preminulog folkera Džeja Ramadanovskog, oprostila se potresnim rečima od njega. - Doveo ga je naš prijatelj. Imam jednog malog koji peva u kafani kao tinejdžera. Bili smo oduševljeni. Terao je inat… »

Vesti dana »