Povezane vesti

Nestala tinejdžerka iz Nove Varoši: Porodica prijavila policiji, raspisana potraga, traži je i narod

Nestala tinejdžerka iz Nove Varoši: Porodica prijavila policiji, raspisana potraga, traži je i narod

Telegraf 06.12.2020
Ima 17 godina, pohađa srednju školu u Požegi. Nestanak maloletne I. Đ. iz sela u okolini Nove Varoši prijavljen je u četvrtak, potvrdili su iz PU Prijepolje za Telegraf.rs. - Nestanak je prijavljen policiji u četvrtak. Raspisana je potraga za… »
Pronađena nestala devojčica iz Nove Varoši

Pronađena nestala devojčica iz Nove Varoši

Telegraf 06.12.2020
Ona je bila u selu nadomak Nove Varoši. Devojčica I. Đ. (17) iz sela Negbina kod Nove Varoši, za kojom je od četvrtka tragala prijepoljska policija, nakon prijave porodice da je nestala, pronađena je živa i zdrava. Kako piše RINA, ona je bila u… »
Pronađena nestala devojčica iz Nove Varoši: Otkriveno gde je bila nekoliko dana!

Pronađena nestala devojčica iz Nove Varoši: Otkriveno gde je bila nekoliko dana!

Mondo 06.12.2020
Uspešan kraj potrage za nestalom devojčicom! Uspešan kraj potrage za nestalom devojčicom! Devojčica I.Đ. (17) iz sela Negbina kod Nove Varoši, za kojom je od četvrtka tragala prijepoljska policija, nakon prijave porodice da je nestala, pronađena… »
Pronađena Ivana iz Nove Varoši koja je u četvrtak nestala

Pronađena Ivana iz Nove Varoši koja je u četvrtak nestala

Nova 06.12.2020
Ivana Đ. (17) iz sela u okolini Nove Varoši, za kojom je od četvrtka tragala policija u Prijepolju, nakon prijave porodice da je nestala, pronađena je živa i zdrava. Ona je bila u selu nadomak Nove Varoši. Policija je Ivanu pronašla u kući… »
Odvela me sos služba, živa sam i zdrava: Na Fejsbuk profilu nestale Ivane (17) osvanula poruka, ali istina je…

Odvela me sos služba, živa sam i zdrava: Na Fejsbuk profilu nestale Ivane (17) osvanula poruka, ali istina je…

Večernje novosti 06.12.2020
PRIJEPOLjSKA policija traga za maloletnom Ivanom Đ. iz okoline Nove Varoši, čiji je nestanak policiji porodica prijavila u četvrtak. Ovu informaciju potvrdila je poportparolka PU Prijepolje Tatjana Babić. Prema objavama sa društvenih mreža, reč je… »
Nestala tinejdžerka (17) iz Nove Varoši, potraga u toku

Nestala tinejdžerka (17) iz Nove Varoši, potraga u toku

Nova 06.12.2020
Maloletnoj tinejdžerki Ivani Đ. iz sela u okolini Nove Varoši trag se gubi već nekoliko dana, a njen nestanak prijavili su njeni roditelji u četvrtak. Za devojčicom je raspisana. Prema objavama sa društvenih mreža, reč je o 17-godišnjoj učenici… »
Nestala devojčica u Požegi: Nema je od četvrtka, policija raspisala potragu

Nestala devojčica u Požegi: Nema je od četvrtka, policija raspisala potragu

Mondo 06.12.2020
Raspisani su i brojni apeli na društvenim mrežama. Raspisani su i brojni apeli na društvenim mrežama Nestanak maloletne Ivane Đ. iz sela u okolini Nove Varoši prijavljen je u četvrtak, potvrdili su iz PU Prijepolje. “Nestanak je prijavljen… »

Vesti dana »