Povezane vesti

Hteo sam da se ubijem, da se ne mučim! Pokojni Džej ovako je 2019. godine pričao o svojoj bolesti, tad je bio ubeđen da ima…

Hteo sam da se ubijem, da se ne mučim! Pokojni Džej ovako je 2019. godine pričao o svojoj bolesti, tad je bio ubeđen da ima…

Kurir 06.12.2020
Džej Ramadanovski je 2019. godine ispričao sve detalje kako se osećao kada mu je život zbog bolesti visio o koncu. Pevač je umro danas, 6. 12. 2020. u snu u 56. godini, a ovako je pričao o bakteriji koju je imao. "Na aerodromu sam zakačio neku… »
Srbiji će nedostajati šale legendarnog pevača: Džej hteo da glumi, a kad je pitao Todorovića da mu da ulogu, ovo je bio…

Srbiji će nedostajati šale legendarnog pevača: Džej hteo da glumi, a kad je pitao Todorovića da mu da ulogu, ovo je bio…

Kurir 06.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini u Beogradu. On je umro od posledica srčanog udara u snu, a bio je poznat kao pevač koji voli da se šali, pa i na svoj račun. Tako je jednom prilikom ispričao kada je hteo da glumi u filmu, pa se… »
Što me bre nisi uvalio u ovaj film: Urnebesna anegdota koju je Džej ispričao o Bori Todoroviću (video)

Što me bre nisi uvalio u ovaj film: Urnebesna anegdota koju je Džej ispričao o Bori Todoroviću (video)

Večernje novosti 06.12.2020
VELIKI pevač Džej Ramadanovski preminuo je danas u Beogradu, u 56. godini života. On je preminuo od posledica srčanog udara. Džej je jednom prilikom ispričao anegdotu vezanu za glumca Boru Todorovića, i kako je pokušao da preko njega dobije ulogu… »

Vesti dana »