Povezane vesti

Ćale, mogu li da ti ljubim ruku? O Džejovom susretu sa Patrijarhom Pavlom se dugo pričalo, ono što je tada uradio je za…

Ćale, mogu li da ti ljubim ruku? O Džejovom susretu sa Patrijarhom Pavlom se dugo pričalo, ono što je tada uradio je za…

Kurir 06.12.2020
Folk zvezda Džej Ramadanovski danas je iznenada preminuo u svom porodičnom domu, na Dorćolu u 56. godini života. Iza sebe je ostavio dve ćerke Anu i Mariju, kao i mnogobrojne hitove. On će ostati upamćen i po brojnim anegdotama i legendarnim… »
Balkanskom ulicom: Džejeva poslednja velika ispovest

Balkanskom ulicom: Džejeva poslednja velika ispovest

Nova 06.12.2020
Legendarni srpski pevač narodne muzike Džej Ramadanovski, koji je preminuo danas u 56. godini, pre nedelju dana bio je gost emisije "Balkanskom ulicom". Tom prilikom je otvorio dušu govoreći o svom životu, nedavnoj operaciji i svojim ljubavima… »
Džej ramadanovski posledjni intervju: "Mislim da sam danas bolji bivši muž nego što sam to bio u braku"

Džej ramadanovski posledjni intervju: "Mislim da sam danas bolji bivši muž nego što sam to bio u braku"

Blic 06.12.2020
Pevač Džej Ramadnovski preminuo je danas u 56. godini života i iza sebe ostavio dve ćerke Anu i Mariju. Iako se nadao da je prebrodio sve životne nedaće, Džej nije izdržao i preminuo je danas u svom domu na Dorćolu. Legenda romske muzike, nedavno… »
U poslednjem intervjuu pričao o najvećoj ljubavi: Koliko god da sam skitao, uvek sam se vraćao njoj

U poslednjem intervjuu pričao o najvećoj ljubavi: Koliko god da sam skitao, uvek sam se vraćao njoj

Večernje novosti 06.12.2020
PEVAČ Džej Ramadanovski (56) danas je preminuo u svom domu na Dorćolu nakon duge bolesti. U poslednjem intervjuu pričao je otvoreno o velikoj ljubavi koju je osećao prema bivšoj supruzi Nadi od momenta kad ju je upoznao, kao i o tome koliko se u… »
"Koliko god da sam skitao, uvek sam se vraćao njoj": Poslednji Džejev intervju o najvećoj ljubavi

"Koliko god da sam skitao, uvek sam se vraćao njoj": Poslednji Džejev intervju o najvećoj ljubavi

Telegraf 06.12.2020
Džej je više puta pričao da je imao mnogo devojaka i žena u životu, ali da je samo njegova bivša supruga Nada bila jedina i prava njegova ljubav. Pevač Džej Ramadanovski (56) danas je preminuo u svom domu na Dorćolu nakon duge bolesti. U… »

Vesti dana »