Povezane vesti

Nedelja, a mene s vama nema... Čuveni hit krije potresnu priču! Džej je pre 29 godina predvideo kada će otići

Nedelja, a mene s vama nema... Čuveni hit krije potresnu priču! Džej je pre 29 godina predvideo kada će otići

Kurir 06.12.2020
Džej Ramadanovski umro je u 57. godini u svom stanu na Dorćolu u Beogradu. Odmah su društvene mreže preplavile njegove pesme, a "Nedelja" koju je Džej otpevao davne 1991. godine je jedan od njegovih najvećih hitova. Pesma "Nedelja" je… »
Porodica i prijatelji ispratili Džejevo telo u kapelu

Porodica i prijatelji ispratili Džejevo telo u kapelu

Nova 06.12.2020
Legendarni pevač narodne muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini u svom stanu na Dorćolu. Džej je preminuo prirodnom smrću kada mu je srce stalo u snu. U stanu legendarnog pevača trenutno se nalaze najbliži prijatelji i porodica… »
Odrastao je sam u domu, "šibicario" na dorćolu: Džej kroz suze pričao o majci koja ga nikada nije posećivala

Odrastao je sam u domu, "šibicario" na dorćolu: Džej kroz suze pričao o majci koja ga nikada nije posećivala

Mondo 06.12.2020
Pevač nas je napustio u 57. godini, a ovako je govorio o svom teškom detinjstvu i odrastanju. Pevač nas je napustio u 57. godini, a ovako je govorio o svom teškom detinjstvu i odrastanju. Proslavljeni pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57… »
Beogradom se ore džejove pesme! Nedelja i himna tuge i bola! Nikada se prestonica nije ovako oprostila (kurir TV)

Beogradom se ore džejove pesme! Nedelja i himna tuge i bola! Nikada se prestonica nije ovako oprostila (kurir TV)

Kurir 06.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini u stanu u Dorćolu. Iznenadna smrt potresla je celu srpsku estradu, ali i sve koji su voleli njegov glas i pesme. Beogradom se puštaju njegove pesme, a pesma "Nedelja", koja je jedna od njegovih… »
Brinula se o njemu: Džeju je učiteljica bila kao druga majka

Brinula se o njemu: Džeju je učiteljica bila kao druga majka

Nova 06.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski preminuo je danas u u 56. godini života. Pevač narodne muzike imao je izuzetno teško detinjstvo. Odrastao je na ulici, a bio je čak i u popravnom domu. Ipak, jedna žena promenila je njegov život iz korena. U pitanju je… »
Teška sudbina džeja ramadanovskog: Odrastao je u barakama, krao i šibicario, a ova žena ga je spasila od svega: "Kroz suze…

Teška sudbina džeja ramadanovskog: Odrastao je u barakama, krao i šibicario, a ova žena ga je spasila od svega: "Kroz suze…

Blic 06.12.2020
Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini, a malo ko zna da mu je učiteljica najviše pomogla u životu i da je nju gledao kao svoju majku. - Džej je išao kod nas u školu, učiteljica mu je bila Danica Pekić. Ona ga je na ulici našla uplakanog i… »
Majka me nijednom nije posetila, često zaplačem zbog toga: Džeja je pratila teška sudbina, a ovako je govorio o odrastanju…

Majka me nijednom nije posetila, često zaplačem zbog toga: Džeja je pratila teška sudbina, a ovako je govorio o odrastanju…

Kurir 06.12.2020
Proslavljeni pevač Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini. Njegov život obeležilo je teško odrastanje, on je od najranijeg detinjstva "šibicario", a sa 11 godina bio je smešten u jedan beogradski popravni dom. - U knjizi ću opisati taj period… »
Ovako je nastala najtužnija pesma pokojnog DžEJA: Nedelja je svakome terala suze na oči, a krije tužnu priču iz njegovog…

Ovako je nastala najtužnija pesma pokojnog DžEJA: Nedelja je svakome terala suze na oči, a krije tužnu priču iz njegovog…

Večernje novosti 06.12.2020
DžEJ Ramadanovski je veliki deo detinjstva proveo u popravnom domu, međutim, nije bilo poznato da je upravo u toj ustanovi i nastao jedan od njegovih najvećih hitova "Nedelja". Pesma "Nedelja" je autobiografska, objavljena je 1991. godine na albumu "Ko… »
Od popravnog doma do zvezda: Džejeva životna priča je srceparajuća, učiteljica ga našla uplakanog na ulici

Od popravnog doma do zvezda: Džejeva životna priča je srceparajuća, učiteljica ga našla uplakanog na ulici

Večernje novosti 06.12.2020
PROSLAVLjENI folker Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini usred prestanka rada srca. Odrastao je u samom srcu Beograda, u kome je završio osnovnu školu, obožavao učiteljicu, pevao na priredbama, šibicario, krao, pa nakon popravnog doma… »

Vesti dana »