Povezane vesti

"On kao da je ceo život terao inat životu...": Marina Tucaković neutešna zbog smrti Džeja

"On kao da je ceo život terao inat životu...": Marina Tucaković neutešna zbog smrti Džeja

Telegraf 06.12.2020
- Nije mi dobro izgledao, on je imao operaciju srca, to njegovo ludovanje, inat životu - rekla je Marina Tucaković. Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini života. Kako je rekao pevačev najbolji prijatelj Zoran Jagodić Rule, Džeja je izdalo… »
Jedan od poslednjih nastupa slavnog pevača večeras na youboxu

Jedan od poslednjih nastupa slavnog pevača večeras na youboxu

Telegraf 06.12.2020
YOUBOX slavi Džeja. Večeras u 21h na YOUBOX muzičkoj platformi slavimo život i velikog umetnika koji nas je prerano napustio. - U njegovu čast emitujemo YOUBOX session koji smo snimili pre nekoliko meseci sa željom da obradujemo sve tokom… »
Jelena Karleuša se od Džeja oprostila njegovim stihovima uz koje danas svi plaču

Jelena Karleuša se od Džeja oprostila njegovim stihovima uz koje danas svi plaču

Telegraf 06.12.2020
Poznati pevač preminuo je u 57. godini života. Brojne poznate ličnosti žale zbog smrti Džeja Ramadanovskog. Povodom ove tužne vesti oglasila se Jelena Karleuša, koja se od slavnog pevača oprostila stihovima njegove pesme "Nedelja". "Nedelja, i svi… »
"Nedelja i svi ste tu... a više vas ja zagrliti neću": Hitovi kroz koje će Džej zauvek živeti

"Nedelja i svi ste tu... a više vas ja zagrliti neću": Hitovi kroz koje će Džej zauvek živeti

Telegraf 06.12.2020
Činjenica je da nijedno slavlje ni veselje, ali ni momenti najvećih tuga nisu prolazili bez njegovih pesama. Džej Ramadanovski, folk pevač napustio nas je danas, baš u nedelju kao što kažu reči jedne od njegovih najčuvenijih pesama, 6. decembra u… »

Vesti dana »