Povezane vesti

Izgubio sam mog brata! Lukas se skroz suze oprostio od preminulog prijatelja Džeja Ramadanovskog!

Izgubio sam mog brata! Lukas se skroz suze oprostio od preminulog prijatelja Džeja Ramadanovskog!

Mondo 06.12.2020
Jedan od najvećih boema domaće muzičke scene umro je u 57. godini. Jedan od najvećih boema domaće muzičke scene umro je u 57. godini. Vest da je legenda narodne muzike Džej Ramadanovki preminuo rasplakala je i rastužila celu estradu, koja se… »
"Na silu se trudio da bude srećan": Džej je umro, a Marina Tucaković je otkrila bolnu tačku njegovog života": To ga je…

"Na silu se trudio da bude srećan": Džej je umro, a Marina Tucaković je otkrila bolnu tačku njegovog života": To ga je…

Blic 06.12.2020
Džej Ramadanovski napustio nas je u 56. godini života, a vest o smrti pevačke legende potresla je estradu. Među njima je i tesktopisac Marina Tucaković, koja je prva u mladosti prepoznala da će Džej biti vrhunski pevač. - Pamtiću ga po mnogim… »
Izgubio sam mog brata, ne mogu da pričam: Aca Lukas skrhan bolom zbog smrti Džeja!

Izgubio sam mog brata, ne mogu da pričam: Aca Lukas skrhan bolom zbog smrti Džeja!

Večernje novosti 06.12.2020
NAŠ proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Preminuo je zbog problema sa srcem. Vest o smrti pevačke legende potresla je estradu. Foto: V. Danilov Aca Lukas, koji sa pokojnim pevačem Džejom Ramadanovskim ima i duet… »

Vesti dana »