Povezane vesti

Pamtiće ga samo po ovome! Mina Kostić vidno uznemirena zbog smrti Džeja otkrila kakav je zaista bio (Kurir televizija)

Pamtiće ga samo po ovome! Mina Kostić vidno uznemirena zbog smrti Džeja otkrila kakav je zaista bio (Kurir televizija)

Kurir 06.12.2020
Smrt legende narodne muzike Džeja Ramadanovskog potresla je srpsku javnost. Pevaču je srce stalo u 56. godini, a sa njim se opraštaju sve kolege i obožavaoci. Čuveni hit "Slavija" Džej je otpevao sa Minom Kostić, koja se za "Kurir televiziju"… »
Jedan od džejovih najvećih hitova nastao je u zatvoru: Baladu koju je otpevao napisao je ovaj kriminalac

Jedan od džejovih najvećih hitova nastao je u zatvoru: Baladu koju je otpevao napisao je ovaj kriminalac

Kurir 06.12.2020
Popularni folker Džej Ramadanovski preminuo je u 57. godini u svom domu na Dorćolu, usled posledica srčanog udara. On je važio za jednog od najpozanijih folk pevača na našim prostorima, a iza sebe je ostavio brojne hitove. Jedna od njegovih čuvenih… »
Najpoznatija DžEJEVA pesma nastala u zatvoru: Napisao je kriminalac koji je Arkanu napravio ožiljak, a čije telo je uzidano…

Najpoznatija DžEJEVA pesma nastala u zatvoru: Napisao je kriminalac koji je Arkanu napravio ožiljak, a čije telo je uzidano…

Večernje novosti 06.12.2020
DžEJ Ramadanovski je jedan od najpoznatijih folk pevača na našim prostorima. Ima mnoštvo pesama u svom opusu, a većina njegovih numera su veliki hitovi i dan danas, i verovatno nikada neće prestati da se pevaju. Jedna od njih je i čuvenih balada… »
Pre 10 dana je bio tako veseo i pevušio je: Pevačica van sebe, otkrila šta se desilo u trenutku kada je čula za Džejevu…

Pre 10 dana je bio tako veseo i pevušio je: Pevačica van sebe, otkrila šta se desilo u trenutku kada je čula za Džejevu…

Kurir 06.12.2020
Vest da je danas preminuo proslavljeni pevač Džej Ramadanovski, nakon što mu je stalo srce, potresla je celokupnu domaću javnost, a posebno njegove najbliže, kao i njegove kolege sa estrade, koje su ga poznavale decenijama. Zlata Petrović bila je… »
Bio je ponosan na njih: Ovo su ćerke Džeja Ramadanovskog, jedna je udata za pevača, a mlađa je ovo nasledila od oca

Bio je ponosan na njih: Ovo su ćerke Džeja Ramadanovskog, jedna je udata za pevača, a mlađa je ovo nasledila od oca

Kurir 06.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini u stanu na Dorćoli, a iza njega su ostale dve ćerke koju je dobio sa bivšom suprugom Nadom. Njegova starija naslednica Ana udata je za pevača Adila Maksutovića, dok se Džejeva druga ćerka Marija retko… »
Goca Lazarević u suzama zbog DžEJEVE smrti: Živeo je brzo i neobuzdano, tako je i otišao

Goca Lazarević u suzama zbog DžEJEVE smrti: Živeo je brzo i neobuzdano, tako je i otišao

Večernje novosti 06.12.2020
LEGENDARNI pevač narodne muzike Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini. Estrada je u suzama, nakon ove tužne vesti, a mnoge kolege i prijatelji se opraštaju od popularnog folkera. Među njima i pevačica Goca Lazarević. - On je jedna… »
Ovo je horor, ljudi, odlazimo svi Nada Topčagić ne može da dođe sebi posle smrti Džeja - Toliko mi ga je žao

Ovo je horor, ljudi, odlazimo svi Nada Topčagić ne može da dođe sebi posle smrti Džeja - Toliko mi ga je žao

Večernje novosti 06.12.2020
DžEJ Ramadanovski, srpski folk pevač preminuo je danas u 56. godini. Pevačicu Nadu Topčagić vest o njegovoj smrti dočekala je na Tari, gde je slučajno saznala za strašnu tragediju koja je duboko potresla domaću javnost. - Sad sam čula pre pet… »
Ne, samo ne ti! Đus plače kao kiša - emotivnom porukom se oprostio od Džeja uz jednu od njegovih najtužnijih pesama…

Ne, samo ne ti! Đus plače kao kiša - emotivnom porukom se oprostio od Džeja uz jednu od njegovih najtužnijih pesama…

Večernje novosti 06.12.2020
NAŠ proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini u Beogradu On je preminuo od posledica srčanog udara. Od preminulog pevača opraštaju se kolege i prijatelji. Među prvima je vest na svom instagramu podelila pevačica Marija… »
Citirala čuvenu pesmu: Karleuša se oprostila od Džeja (foto)

Citirala čuvenu pesmu: Karleuša se oprostila od Džeja (foto)

Večernje novosti 06.12.2020
NAŠ proslavljeni folker Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini od zastoja rada srca, a od pevača oprostila se i pevačica Jelena Karleuša. Karleuša je citirala refren Džejeve pesme "Nedelja". - Poslednji pozdrav brate - napisala je… »
Poslednji duet sa ocem: Džejeva ćerka je pre samo nedelju dana postavila ovaj video na Instagramu (video)

Poslednji duet sa ocem: Džejeva ćerka je pre samo nedelju dana postavila ovaj video na Instagramu (video)

Večernje novosti 06.12.2020
PRE samo nedelju dana Marija Ramadanovski, mlađa ćerka pokojnog pevača Džeja Ramadanovskog, postavila je snimak kako peva sa ocem. "Evo jedan delić pesme "Slavija" koju sam otpevala sa tatom.Neopisiv je osećaj kada znam da je ponosan na mene ❤"… »
Jedva sam razumela kako je pričao: Mina Kostić potresena zbog Džejeve smrti, opisala svoj poslednji susret sa pevačem

Jedva sam razumela kako je pričao: Mina Kostić potresena zbog Džejeve smrti, opisala svoj poslednji susret sa pevačem

Večernje novosti 06.12.2020
IZNENADNA smrt legendarnog folk pevača Džeja Ramadanovskog duboko je potresla čitavu javnost, njegove mnogobrojne fanove, ali i kolege, koje se putem društvenih mreža opraštaju od njega. Džej je preminuo danas, od posledica srčanog udara, u 56… »

Vesti dana »