Povezane vesti

Oči pune suza, trudnu ninu savladale emocije u studiju: Kada je ugledala njega zaplakala se! (video)

Oči pune suza, trudnu ninu savladale emocije u studiju: Kada je ugledala njega zaplakala se! (video)

Mondo 06.12.2020
Mlada glumica retko govori o porodici, ali je sada napravila izuzetak. Mlada glumica retko govori o porodici, ali je sada napravila izuzetak. Nina Janković Dičić gostovala je u emisiji "Sceniranje", gde je pričala o trudnoći i pripremama za dolazak… »
Nina Janković o vrelim scenama sa Vukom Kostićem! Snimali smo to brzo i lako! A evo kako ju je glumac opuštao (Kurir…

Nina Janković o vrelim scenama sa Vukom Kostićem! Snimali smo to brzo i lako! A evo kako ju je glumac opuštao (Kurir…

Kurir 06.12.2020
Glumica Nina Janković Dičić gostuje u emisiji "Sceniranje" na Kurir televiziji. Ona je otvoreno govorila o trudnoći, privatnom životu, ali i o detaljima sa snimanja. Ona se tom prilikom dotakla i ljubavnih scena koja je imala u seriji "Ubice mog oca"… »
Nina Janković se rasplakala u sceniranju! Glumica otvoreno o trudnoći: Sina sam dojila na snimanju, dovodili su mi ga na set!

Nina Janković se rasplakala u sceniranju! Glumica otvoreno o trudnoći: Sina sam dojila na snimanju, dovodili su mi ga na set!

Kurir 06.12.2020
Glumica Nina Janković Dičić ovonedeljni je gost u emisiji "Sceniranje" koja se emituje na Kurir televiziji. Ona je neko ko ne voli da priča o privatnom životu, ali je sada napravila izuzetak. Nina je otvoreno govorila o trudnoći, o pripremama za… »

Vesti dana »