Povezane vesti

Ivana Peters otpevala jedan od najvećih hitova Džeja (VIDEO)

Ivana Peters otpevala jedan od najvećih hitova Džeja (VIDEO)

Vesti online 07.12.2020
Jedna od najboljih pevačica u Srbiji Ivana Peters objavila je na svom Instagram profilu kako peva jedan od najvećih hitova preminulog Džeja Ramadanovskog. Ivana je sela za klavir, a onda je pustila glas i fantastično otpevala pesmu. …i krila sam… »
Družili smo se preko 20 godina, a nisam znala sve: Mina Kostić u suzama zbog Džeja, bol ne prestaje (kurir televizija)

Družili smo se preko 20 godina, a nisam znala sve: Mina Kostić u suzama zbog Džeja, bol ne prestaje (kurir televizija)

Kurir 07.12.2020
Ime pevačice Mine Kostić ne može da se spomene, a da se uz njega ne doda i Džej. Tako je i sa Ackom Nezirovićem, muzičarem sa kojim je Džej svirao i dužio se čitavih 35 godina. Iako je cela estrada slomljena zbog gubitka muzičke legende, njih… »
(Video) Gore baklje za džeja na Dorćolu: Na transparentu: "Zapalite za mnom sveće", trenutak zbog koga svi ostaju bez reči

(Video) Gore baklje za džeja na Dorćolu: Na transparentu: "Zapalite za mnom sveće", trenutak zbog koga svi ostaju bez reči

Blic 07.12.2020
Džej Ramadanovski umro je juče u 56. godini u svom domu na Dorćolu, a koliko su ga voleli u njegovom kraju pokazali su jednim potezom. Naime, u toku dana desetine ljudi izašlo je na ulicu kako bi odali počast preminulom velikanu. "Zapalite za mnom… »
Kum pokojnog Džeja potvrdio: "Biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana", otkrio detalje (video)

Kum pokojnog Džeja potvrdio: "Biće sahranjen u Aleji zaslužnih građana", otkrio detalje (video)

Blic 07.12.2020
Kum Džeja Ramadanovskog, Zoran Jagodić Rule, potvrdio je za "Blic" da će pevač biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana. "To će da bude za 3, 4 dana, kada se organizujemo, da vidimo zbog mera, da ispoštujemo sve", rekao je Džejev kum koji smatra… »
Baklje na Dorćolu, a sve zbog džeja: Beogradska deca okupila se i napravila šou u čast legendarnom pevaču (video)

Baklje na Dorćolu, a sve zbog džeja: Beogradska deca okupila se i napravila šou u čast legendarnom pevaču (video)

Kurir 07.12.2020
Proslavljeni folker Džej Ramadanovski umro je 6. decembra, a svi su našli način da se oproste od njega. Jedna grupa mladića napravila je transparent na kom pišu stihovi Džejeve popularne pesme "Upalite za mnom sveće". Potom su upalili baklje, a sve… »
Upalite za mnom sveće Gore baklje za Džeja na Dorćolu, neverovatan oproštaj od legende (video)

Upalite za mnom sveće Gore baklje za Džeja na Dorćolu, neverovatan oproštaj od legende (video)

Večernje novosti 07.12.2020
DžEJ RAMADANOVSKI preminuo je juče u 57. godini u svom domu na Dorćolu, a koliko je bio voljen pre svega u svom kraju u kom je živeo i odrastao, pokazali su stanovnici Dorćola. Snimak koji se širi društvenim mrežama nastao je danas u pomenutom… »
Kum pokojnog pevača potvrdio: Džej će biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana! Izneo sve detalje (Kurir TV)

Kum pokojnog pevača potvrdio: Džej će biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana! Izneo sve detalje (Kurir TV)

Kurir 07.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u 56. godini 6. decembra, a bilo je pitanje gde će biti sahranjen. Pevačev kum Zoran Jagodić Rule potvrdio je za "Kurir" da će pevač biti sahranjen u Aleji zaslužnih građana. "To će da bude za 3, 4 dana, kada se… »
U ovoj zgradi je Džej živeo sa bakom Danicom: Tu se igrao klikera sa drugarima, odlazio do Kalemegdana da troši babine…

U ovoj zgradi je Džej živeo sa bakom Danicom: Tu se igrao klikera sa drugarima, odlazio do Kalemegdana da troši babine…

Kurir 07.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski preminuo je u nedelju u 56. godini, a za sobom je ostavio neizbrisiv trag. Od njega se oproštu mnoge javne ličnosti a i građani, odajući mu počast širom Srbije. Džej nikada nije krio da je imao teško detinjstvo, da je i… »
Džejevo Sunce ljubavi pevao je i reper Gru: Muzičari nisu više među nama, a ovaj snimak sad je potresao sve! (video)

Džejevo Sunce ljubavi pevao je i reper Gru: Muzičari nisu više među nama, a ovaj snimak sad je potresao sve! (video)

Kurir 07.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u snu 6. decembra, a sada se svi opraštaju od njega putem društvenih mreža. Isplivao je i potresni video na Instagramu gde pokojni reper Dalibor Andonov Gru izvodi jednu od Džejevih pesama. Gru je tada u kafani uzeo… »
Ivana Peters sela uz klavir i pokidala Džejev čuveni hit

Ivana Peters sela uz klavir i pokidala Džejev čuveni hit

Nova 07.12.2020
Pevačica Ivana Peters, objavila je na svom Instagramu kako peva Džejev čuveni hit "Noćas mi se ne spava". Članica grupa “Tap 011” i “Negativ” sela je za klavir, a onda je pustila glas i fantastično otpevala pesmu. “…i krila sam dobio…… »
Nova.rs ispred Džejeve zgrade: Cveće, cigarete i bajadere

Nova.rs ispred Džejeve zgrade: Cveće, cigarete i bajadere

Nova 07.12.2020
Reporteri Nova.rs ispred zgrade na Dorćolu, u kojoj je Džej Ramadanovski živeo jutros su zatekli potresnu scenu. Naime, na licu mesta nalazi se položeno cveće, kutiju crvenog Marlbora, nešto novca, ratluk i bajadere, što su verovatno ostavile… »
Potresna scena na ulazu zgrade: Pogledajte šta su Džeju ostavili ispred vrata (foto)

Potresna scena na ulazu zgrade: Pogledajte šta su Džeju ostavili ispred vrata (foto)

Večernje novosti 07.12.2020
TUŽAN prizor ispred zgrade preminulog pevača Džeja Ramadanovskog sačekao je sve koji su došli da mu odaju počast. Ispred ulaza zgrade u kojoj je živeo postavljen je improvizovan spomenik. Na njegovom imaginarnom grobu nalazi se novac, ratluk… »
Saznajemo: Džeju urađena obdukcija

Saznajemo: Džeju urađena obdukcija

Nova 07.12.2020
Džeju Ramadanovskom, koji je juče preminuo u svom stanu na Dorćolu u 56. godini, urađena je obdukcija, saznaje Nova.rs. Iako je ustanovljeno da je Džej umro prirodnom smrću, sudski veštak je zahtevao obdukciju, čiji se rezultati čekaju. Ovu… »
Kurir ispred zgrade pokojnog džeja: Novac i ratluk ispred ulaza jutro nakon smrti čuvenog pevača (kurir TV)

Kurir ispred zgrade pokojnog džeja: Novac i ratluk ispred ulaza jutro nakon smrti čuvenog pevača (kurir TV)

Kurir 07.12.2020
Džej Ramadanovski preminuo je u snu 6. decembra u 56. godini, a iza sebe je ostavio dve ćerke Mariju i Anu. Kurir je stigao ispred Džejeve zgrade, a ćerka Marija bila je vidno potresena i nije želela da daje izjave. Ispred vrata nalazi se cveće… »
Pojavila se dirljiva Džejeva fotografija iz osnovne škole

Pojavila se dirljiva Džejeva fotografija iz osnovne škole

Nova 07.12.2020
Direktor NewsMax Adria Slobodan Georgiev oglasio se na svom Tviter nalogu nakon smrti legendarnog pevača narodne muzike, Džeja Ramjadanovskog. Naime, on je na Tviteru podelio Džejevu fotografiju iz osnovne škole uz sledeće reči. ” Pionir i legenda… »
Nedelja, a džeja s nama nema: Legendarni pevač preminuo u snu u 57. godini!

Nedelja, a džeja s nama nema: Legendarni pevač preminuo u snu u 57. godini!

Kurir 07.12.2020
Ramadanovskom je stalo srce, a pronašla ga je najbliža saradnica Andrijana, koja je pozvala Hitnu pomoć. Reanimacija je pokušana, ali, nažalost, spasa mu nije bilo. Džej Ramadanovski preminuo je juče u snu u 57. godini u svom stanu na Dorćolu… »
Prvi honorar potrošio na hranu: S koncerta sam otišao u prodavnicu da napunim frižider - bilo mi je lepo što plaćam

Prvi honorar potrošio na hranu: S koncerta sam otišao u prodavnicu da napunim frižider - bilo mi je lepo što plaćam

Mondo 07.12.2020
"Tada nisam smeo više da kradem, pa je meni baš bilo dobro i neobično da odem u prodavnicu i novcem kupim hranu" "Tada nisam smeo više da kradem, pa je meni baš bilo dobro i neobično da odem u prodavnicu i novcem kupim hranu" Džej Ramadanovski… »
Frižider je bio potpuno prazan: Džej nikada nije krio da je odrastao u velikoj bedi, a prvi honorar je potrošio na ovo!

Frižider je bio potpuno prazan: Džej nikada nije krio da je odrastao u velikoj bedi, a prvi honorar je potrošio na ovo!

Kurir 07.12.2020
Džej Ramadanovski, koji je preminuo u 56. godini života, ostavio je veliki trag na muzičkoj sceni. Od njega su se juče oprostile mnoge javne ličnosti a i građani, odajući mu počast širom Srbije, a i sveta. Džej nikada nije krio da je imao teško… »
Frižider je bio potpuno prazan: Evo na šta je Džej potrošio prvi honorar, uprkos teškom detinjstvu je postao legenda!

Frižider je bio potpuno prazan: Evo na šta je Džej potrošio prvi honorar, uprkos teškom detinjstvu je postao legenda!

Večernje novosti 07.12.2020
PEVAČ Džej Ramadanovski umro je juče u 56. godini nakon srčanog udara. Svima je poznato da je legendarni pevač imao teško detinjstvo, zbog čega je pomagao sirotinji kada je postao poznat. Na pitanje da li se seća na šta je dao prvi honorar Džej… »
Prva ispovest ćerke džeja ramadanovskog: "Pod lekovima sam, nisam svesna da sam ga izgubila. Bio je uvek tu i dizao me kada…

Prva ispovest ćerke džeja ramadanovskog: "Pod lekovima sam, nisam svesna da sam ga izgubila. Bio je uvek tu i dizao me kada…

Blic 06.12.2020
Legendarni Džej Ramadanovski umro je danas u 56. godini, a za "Blic" se oglasila njegova ćerka Marija Ramadanovski. Kroz suze je poručila da još uvek nije svesna šta se desilo, te da ju je uprkos bolesti srca smrt oca iznenadila. - Šta mogu da… »
Izađite na terase i odvrnite zapalite za mnom sveće: Mrežama se širi poziv na odavanje počasti Džeju Ramadanovskom

Izađite na terase i odvrnite zapalite za mnom sveće: Mrežama se širi poziv na odavanje počasti Džeju Ramadanovskom

Večernje novosti 06.12.2020
FOLK Džej Ramadanovski preminuo je danas u 56. godini, a ova vest rastužila je ceo region. Svi koji su voleli i poštovali njegov lik i delo opraštaju se od njega na društvenim mrežama, a na Dorćolu, gde je živeo i preminuo, puštala se njegova… »

Vesti dana »