Povezane vesti

Jauci roditelja i brata parali nebo: Tragedija kakvu Mokrin ne pamti, Miroslav (14) sahranjen u belom kovčegu (foto)

Jauci roditelja i brata parali nebo: Tragedija kakvu Mokrin ne pamti, Miroslav (14) sahranjen u belom kovčegu (foto)

Kurir 07.12.2020
Miroslav Tucakov (14) iz Mokrina, na večni počinak ispraćen je u belom kovčegu, uz bolne jecanje majke Bosiljke, oca Slavka, brata Branislava, mnogobrojne članove rodbine i njegovih školskih drugova. I nebo je plakalo za dečakom koji je u subotu… »
"Srećo moja, što me: Ostavi..." Sahranjen dečak čije su telo otac i brat pronašli u kupatilu, direktor škole održao…

"Srećo moja, što me: Ostavi..." Sahranjen dečak čije su telo otac i brat pronašli u kupatilu, direktor škole održao…

Blic 07.12.2020
M. T. (14) iz Mokrina čije su telo otac i brat u subotu uveče pronašli u kadi u kući u Mokrinu, ispraćen je danas na večni počinak. Uz bolne jecaje od njega su se oprostili majka majka Bosiljka, otac Slavko, brat Branislav, mnogobrojna rodbina i… »
"Brat i otac su razvalili vrata kupatila, bojler nije uzrok smrti": Ujak dečaka (14) čije je telo pronađeno u kadi otkrio…

"Brat i otac su razvalili vrata kupatila, bojler nije uzrok smrti": Ujak dečaka (14) čije je telo pronađeno u kadi otkrio…

Blic 07.12.2020
Uzrok smrti dečaka (14) iz Mokrina kod Kikinde, kojeg su u besvesnom stanju u subotu uveče, nešto posle 21 sata, u kupatilu porodične kuće, pronašli stariji brat i otac, nije gasni bojler, rekao je njegov rođeni ujak Stojan Janić. Ekipa Hitne… »
Užasna tragedija! Dečak (14) stradao dok se kupao Otac: Pronašao sam sina bez svesti u kadi, nije mu bilo spasa!

Užasna tragedija! Dečak (14) stradao dok se kupao Otac: Pronašao sam sina bez svesti u kadi, nije mu bilo spasa!

Kurir 07.12.2020
M. T . (14) iz Mokrina preminuo dok se kupao, sumnja se da se dečak, koji nije imao povrede po telu, otrovao gasom. Dečak M. T. (14) iz Mokrina pronađen je u subotu uveče pronađen mrtav u kadi punoj vode u kupatilu porodične kuće. Iako je ekipa… »
"Primetio sam da se duže zadržao na tuširanju": Brat preminulog dečaka (14) iz Mokrina: Tuga. Zdrav, normalan, srećan...

"Primetio sam da se duže zadržao na tuširanju": Brat preminulog dečaka (14) iz Mokrina: Tuga. Zdrav, normalan, srećan...

Blic 06.12.2020
Četrnaestogodišnji dečak M.T. pronađen je u subotu uveče mrtav u kupatilu porodične kuće u Mokrinu, kod Kikinde. Telo je odneto na obdukciju. Spremao se sa porodicom da gleda ženski rukomet, ušao je u kupatilo i hteo je da se okupa. Kada su otac… »

Vesti dana »