Povezane vesti

Izvini džeki, nismo ti dovoljno puta rekli hvala! Nismo bili svesni koliko smo te voleli: Pevač objavio dirljivo pismo Džeju

Izvini džeki, nismo ti dovoljno puta rekli hvala! Nismo bili svesni koliko smo te voleli: Pevač objavio dirljivo pismo Džeju

Kurir 07.12.2020
Čitav region rastužila je vest o smrti pevača Džeja Ramadanovskog, koji je preminuo juče u 57. godini od posledica srčanog udara. Brojni prijatelji, kolege i rodbina, kao i svi oni koji su voleli Džeja opraštaju se od njega na društvenim mrežama… »
Pevajte mi, evo moje nedelje: Pesma koja tera suze na oči - Bane Opačić oprostio se od Džeja najlepšim stihovima (video)

Pevajte mi, evo moje nedelje: Pesma koja tera suze na oči - Bane Opačić oprostio se od Džeja najlepšim stihovima (video)

Večernje novosti 07.12.2020
FOLK zvezda Džej Ramadanovski juče je preminuo u svom porodičnom domu, na Dorćolu u 56. godini. Brojni prijatelji, kolege i saradnici opraštaju se i prisećaju uspomena sa legendarnim pevačem, a kompozitor Bane Opačić čak je i iskomponovao pesmu… »
Kad je celo pozorište na Terazijama pevalo džejeve pesme: Glumac otkrio po čemu će pamtiti "cara narodne muzike"

Kad je celo pozorište na Terazijama pevalo džejeve pesme: Glumac otkrio po čemu će pamtiti "cara narodne muzike"

Mondo 07.12.2020
Sećanje slavnog glumca na Džeja Ramadanovskog. Sećanje slavnog glumca na Džeja Ramadanovskog Pevač Džej Ramadanovski preminuo je juče u svom domu na Dorćolu, u 57. godini. Kolege i prijatelji opraštaju se od pevača na društvenim mrežama, a… »
Gore baklje za Džeja u Beogradu: Pogledajte snimak sa Dorćola koji se rečima ne može opisati

Gore baklje za Džeja u Beogradu: Pogledajte snimak sa Dorćola koji se rečima ne može opisati

Telegraf 07.12.2020
Otkako je prestalo da kuca srce velikog čoveka i muzičara, fanovi se od njega opraštaju. Džej Ramadanovski preminuo je juče u 57. godini u svom domu na Dorćolu, a koliko je bio voljen pre svega u svom kraju u kom je živeo i odrastao, pokazali su… »
(Video) Te noći su se svi ujedinili i pevali uglas: "Sve je crno osim tebe" Ivan Bosiljčić otkrio šta se zbog Džeja desilo…

(Video) Te noći su se svi ujedinili i pevali uglas: "Sve je crno osim tebe" Ivan Bosiljčić otkrio šta se zbog Džeja desilo…

Blic 07.12.2020
Džej Ramadanovski umro je juče u 56. godini, a glumac Ivan Bosiljčić otkrio je šta se jednom prilikom desilo u Pozorištu na Terazijama i to je dokaz da je muzika legendarnog pevača objedinjavala ljude. - Pre jedno 10 godina u Pozorištu na… »
Te noći su se zbog Džeja ujedinili džezeri i rokeri: Bosiljčić ispričao nestvarnu scenu iz pozorišta

Te noći su se zbog Džeja ujedinili džezeri i rokeri: Bosiljčić ispričao nestvarnu scenu iz pozorišta

Telegraf 07.12.2020
- Džej je bio jedan od tih koji ume da objedini ljude - rekao je Ivan u svojoj video poruci. Muzika Džeja Ramadanovskog, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra, u 57. godini života, je objedinjavala ljude. To svedoči i priča Ivana Bosiljčića od… »

Vesti dana »