Povezane vesti

Aleksić: Narodna stranka i SSP su na istoj strani, mediji ne treba da dižu buru

Aleksić: Narodna stranka i SSP su na istoj strani, mediji ne treba da dižu buru

N1 Info 07.12.2020
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da odnosi Narodne stranke i Stranke slobode i pravde ne predstavljaju "toliku dramu da bi se o tome dizala bura u medijima". "Nema nikakve dileme da smo mi na istoj strani i da se borimo… »
Aleksić: Nema drame u odnosima Narodne stranke i SSP, na istoj smo strani

Aleksić: Nema drame u odnosima Narodne stranke i SSP, na istoj smo strani

Beta 07.12.2020
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da odnosi Narodne stranke i Stranke slobode i pravde (SSP) ne predstavljaju "toliku dramu" da bi se ooko toga dizala bura u medijima. "Nema nikakve dileme da smo mi na istoj strani i da se… »
Aleksić: Narodna stranka i SSP su na istoj strani

Aleksić: Narodna stranka i SSP su na istoj strani

Nova 07.12.2020
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da odnosi Narodne stranke i Stranke slobode i pravde ne predstavljaju "toliku dramu da bi se o tome dizala bura u medijima". “Nema nikakve dileme da smo mi na istoj strani i da se borimo… »
Đilas: U proteklih godinu i po dana podneto 114 tužbi protiv tabloida zbog laži

Đilas: U proteklih godinu i po dana podneto 114 tužbi protiv tabloida zbog laži

N1 Info 07.12.2020
Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da je u proteklih godinu i po dana podneo 114 tužbi protiv tabloida zbog "laži koje su objavljivane o njemu", kao i da se na televizijama sa nacionalnim frekvencijama u toku jednog dana 30 sati… »
Đilas: Dijalog vlasti i opozicije očekujem u martu, mediji i izbori da budu glavni zahtevi

Đilas: Dijalog vlasti i opozicije očekujem u martu, mediji i izbori da budu glavni zahtevi

Beta 07.12.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas izjavio je danas kako očekuje da bi razgovori opozicije i vlasti uz posredovanja Evropskog parlamenta mogli da počnu u martu, navodeći da bi na njih trebalo da bude pozvana sva "relevantna opozicija"… »
Onda gledaj lafčino, vidiš ga: Đilas odgovorio na napade

Onda gledaj lafčino, vidiš ga: Đilas odgovorio na napade

Nova 07.12.2020
Preko 30 sati gostuju ljudi na televizijama s nacionalnom frekvencijom od kojih svako priča o meni, jer treba da se prikrije haos oko korone. Da se za iduću godinu u budžetu Republike Srbije predviđa odobravanje da se potpišu zajmovi i krediti za… »
Đilas: Dijalog vlasti i opozicije očekujem u martu, zahtevi - mediji i izbori

Đilas: Dijalog vlasti i opozicije očekujem u martu, zahtevi - mediji i izbori

N1 Info 07.12.2020
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Djilas izjavio je kako očekuje da bi razgovori opozicije i vlasti uz posredovanja Evropskog parlamenta mogli da počnu u martu, navodeći da bi na njih trebalo da bude pozvana sva "relevantna opozicija". "Ne… »

Vesti dana »