Povezane vesti

Preminuo glumac Tihomir Tika Arsić

Preminuo glumac Tihomir Tika Arsić

Radio 021 07.12.2020
Glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 63. godini nakon teške bolesti. Tihomir Arsić bio je pozorišni, televizijski i filmski glumac prepoznatljiv po ostvarenjima "Veliki transport", "Igmanski marš", "Pejzaži u magli", "Dečko koji obećava"… »
Umro glumac Tihomir Tika Arsić

Umro glumac Tihomir Tika Arsić

Telegraf 07.12.2020
Narodno pozorište potvdilo je ovu tužnu vest. Glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je u 64. godini. Narodno pozorište potvdilo je ovu tužnu vest. On je, podsetimo, sasvim slučajno, na detaljnom pregledu saznao je da ima rak na glavi pankreasa, a kako… »
Preminuo glumac Tihomir Arsić

Preminuo glumac Tihomir Arsić

Danas 07.12.2020
Poznati srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti, ptenose mediji. Tihomir Arsić je dve godine bolovao od raka pankreasa. Rođen je 21. jula 1957. godineu Zemunu. Iza Arsića su ostale brojne pozorišne… »
"Veoma se mučio poslednjih nedelja": Kolege u šoku zbog smrti Tihomira Arsića

"Veoma se mučio poslednjih nedelja": Kolege u šoku zbog smrti Tihomira Arsića

Blic 07.12.2020
Glumac Tihomir Arsić umro je 63. godini nakon borbe sa opakom bolešću, a ova vest rastužila je mnoge. Kolege skrhane bolom su se oprostile od velikog glumca. - Tika je do kraja bio optimista i pun energije. Nažalost, veoma se mučio poslednjih… »
Predstave, filmovi, pa politika: Po ovim ulogama svi će pamtiti Tihomira Arsića

Predstave, filmovi, pa politika: Po ovim ulogama svi će pamtiti Tihomira Arsića

Kurir 07.12.2020
Tihomir Arsić umro je danas, 7. decembra posle borbe sa teškom bolešću, a biće upamćen po mnogobrojnim, što pozorišnim, što filmskim ulogama. Od 1984. godine bio je član Narodnog pozorišta, gde je igrao predstave "Romeo i Julija", "Rat i mir"… »
Preminuo glumac Tihomir Tika Arsić

Preminuo glumac Tihomir Tika Arsić

Nova 07.12.2020
Slavni srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti, prenose beogradski mediji. Tihomir Arsić je dve godine bolovao od raka pankreasa. “U maju prošle godine sam se pripremao za opskurnu filmsku ulogu… »
Čudan je taj moj tumor! Ako mi je ostala koja godina provešću je u veselju: Tihomir Arsić ovako je govorio o svojoj opakoj…

Čudan je taj moj tumor! Ako mi je ostala koja godina provešću je u veselju: Tihomir Arsić ovako je govorio o svojoj opakoj…

Kurir 07.12.2020
Tihomir Arsić umro je u 63. godini posle borbe sa teškom bolešću. Glumac je baš pred snimanje filma o čoveku koji umire od raka otkrio je loše vesti, te da boluje od kancera. "U maju prošle godine sam se pripremao za opskurnu filmsku ulogu čoveka… »
Moja ćerka bije težu bitku: Ovako je Tihomir Arsić govorio o naslednici pred smrt! A evo kako je tada izgledao... Tuga

Moja ćerka bije težu bitku: Ovako je Tihomir Arsić govorio o naslednici pred smrt! A evo kako je tada izgledao... Tuga

Kurir 07.12.2020
Glumac Tihomir Arsić preminuo je danas u 63. godini, nakon teške borbe sa kancerom pankreasa. Glumac je nedavno govorio kako o svojoj, tako i o borbi svoje ćerke Milice, koja odgaja prevremeno rođenu naslednicu Nou, glumčevu unuku. "Maltretiram decu… »
Tikine ljubavi: Glumac se dva puta ženio, a prva supruga mu je bila naša proslavljena pevačica (foto)

Tikine ljubavi: Glumac se dva puta ženio, a prva supruga mu je bila naša proslavljena pevačica (foto)

Večernje novosti 07.12.2020
GLUMAC Tihomir Arsić umro je u 63. godini posle duge i teške bolesti. U životu, Tika je sreću našao kraj supruge Jelene, s kojom je uživao u odgoju dece Vere i Arsenija, ali je uvek isticao i kako je srećan zbog toga što su se on i njegova bivša… »
Verujem u čuda: Ovako je Tika Arsić govorio o svojoj borbi sa rakom

Verujem u čuda: Ovako je Tika Arsić govorio o svojoj borbi sa rakom

Večernje novosti 07.12.2020
SLAVNI srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti. Tihomir Arsić je vodio najtežu bitku. Glumac je dve godine bolovao od raka pankreasa, koji je metastazirao na jetru i zbog kojeg je smršao 30… »
Još jedna tužna vest: Preminuo glumac Tihomir Arsić

Još jedna tužna vest: Preminuo glumac Tihomir Arsić

Srbija danas 07.12.2020
Ima li kraja? Poznati srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti. Tihomir Arsić je dve godine bolovao od raka pankreasa.… »
Tihomir Arsić izgubio borbu sa teškom bolešću: Slavni glumac preminuo u 63. godini

Tihomir Arsić izgubio borbu sa teškom bolešću: Slavni glumac preminuo u 63. godini

Kurir 07.12.2020
Glumac Tihomir Arsić umro je u 63. godini posle duge i teške bolesti. Narodno pozorište potvdilo je ovu tužnu vest. Glumac je imao rak pankreasa. "Pankreas je sada odlično i tu gajim malu nadu. Osećam se i ponašam kao da sam besmrtan. Ako ti je… »
Tika je ovako govorio o bolesti: Jedan od poslednjih intervjua glumca kida srce na komade

Tika je ovako govorio o bolesti: Jedan od poslednjih intervjua glumca kida srce na komade

Mondo 07.12.2020
Glumac, koji nas je prerano napustio, ovako je govorio o smrti. Glumac, koji nas je prerano napustio, ovako je govorio o smrti Glumac Tihomir Arsić preminuo je nakon borbe s kancerom a pre toga je govorio da se ne boji smrti, i da mu je u teškim… »
Ne bojim se smrti, brine me samo da ne budem tu da pomognem deci! Tihomir Arsić imao je pred sam kraj samo jednu želju

Ne bojim se smrti, brine me samo da ne budem tu da pomognem deci! Tihomir Arsić imao je pred sam kraj samo jednu želju

Kurir 07.12.2020
Glumac Tihomir Arsić umro je u 63. godini posle duge i teške bolesti. Narodno pozorište potvdilo je ovu tužnu vest. Glumac je imao rak pankreasa. - Bolest je stvar koju treba normalno da tretiramo. Moja porodica me podržava i imam sreću da me leče… »

Vesti dana »