Povezane vesti

Problemi u SNS raju: Ko više voli Vučića – Krle ili Đuka

Problemi u SNS raju: Ko više voli Vučića – Krle ili Đuka

Nova 07.12.2020
Simpatizeri Aleksandra Vučića počeli su među sobom da se svađaju, kako bi se dodvorili "šefu". Naime, Vladimir Đukanović od sinoć je tema pojedinih tviteraša zbog svog gostovanja u emisiji "Hit tvit", i njegovih izjava o članu Krizog štaba… »
Šta stoji iza napada poslanika SNS na Krizni štab i Vučićevog izvinjenja

Šta stoji iza napada poslanika SNS na Krizni štab i Vučićevog izvinjenja

Danas 07.12.2020
Diskreditacija struke i podilaženje biračkom telu Napad poslanika SNS Vladimira Đukanovića na Krizni štab i potonje izvinjenje predsednika Aleksandra Vučića nije nikakva spontana razmena mišljenja unutra vladajuće partije već unapred dogovoreni… »
Kon odgovorio na pitanje da li je podrepaš i beskičmenjak

Kon odgovorio na pitanje da li je podrepaš i beskičmenjak

Nova 07.12.2020
Dr Predrag Kon odgovarao je danas na brojna pitanja koja se tiču njegove karijere i participaranja u radu Kriznog štaba. “Odluku sam doneo davno, dva puta sam bio u prilici da sam razmišljao o napuštanju Kriznog štaba, ali rešio sam taj problem u… »
"Da li sam podrepaš,: Beskičmenjak... Neka ostane tako..." Dr Kon o napuštanju Kriznog štaba, napadima i izvinjenjma

"Da li sam podrepaš,: Beskičmenjak... Neka ostane tako..." Dr Kon o napuštanju Kriznog štaba, napadima i izvinjenjma

Blic 07.12.2020
"Odluku sam doneo davno, dva puta sam bio u prilici da sam razmišljao o napuštanju Kriznog štaba, ali rešio sam taj problem u sebi. Da li sam podrepaš, beskičmenjak, neka ostane tako, a ja tvrdim da to i nije tako. Govorim tamo gde treba da govorim… »
Kako je Đuka promenio ploču posle Vučićevog tvita

Kako je Đuka promenio ploču posle Vučićevog tvita

Nova 07.12.2020
Jedan poziv menja sve. U ovom slučaju nije bio poziv, nego tvit, ali je suština ista. Gostujući u emisiji Hit tvit sinoć, poslanik SNS Vladimir Đukanović za svega pola sata uspeo je da promeni mišljenje o ulozi dr Predraga Kona i Kriznog štaba… »

Vesti dana »