Povezane vesti

Bakljada na Dorćolu u čast preminulog Džeja

Bakljada na Dorćolu u čast preminulog Džeja

Nova 07.12.2020
Na uglu ulica "Cara Dušana" i "Kralja Petra" Dorćolci su postavili transparent na kome piše "Upalite za mnom sveće kao da me nema". Nakon postavljanja transparenta, stanovnici starog beogradskog kvarta su napravili i bakljadu u čast preminulog… »
Deca ulice ga nikad zaboraviti neće! Viktor Savić palio baklje za Džeja na Dorćolu, pa poslao jaku poruku! (foto)

Deca ulice ga nikad zaboraviti neće! Viktor Savić palio baklje za Džeja na Dorćolu, pa poslao jaku poruku! (foto)

Kurir 07.12.2020
Svi koji su voleli pevaža Džeja Ramadanovskog, danas, 7. decembra odali su počast preminulom pevaču na Dorćolu. U kraju gde je folker živeo gorele su baklje i orila se njegova pesma "Upalite za mnom sveće", a tamo je prisustvovao i glumac Viktor… »
Upalite za mnom sveće: Dorćolci posvetili transparent Džeju

Upalite za mnom sveće: Dorćolci posvetili transparent Džeju

Nova 07.12.2020
Na uglu ulica Cara Dušana i Kralja Petra Dorćolci su postavili transparent na kome piše "Upalite za mnom sveće kao da me nema". Transparent posvećen Džeju Ramadanovskom, na kome su potpisana beogradska deca, okačen je na uglu pomenutih ulica, u… »
Bakljada na Dorćolu u čast preminulom Džeju

Bakljada na Dorćolu u čast preminulom Džeju

Nova 07.12.2020
Na uglu ulica Cara Dušana i Kralja Petra Dorćolci su postavili transparent na kome piše "Upalite za mnom sveće kao da me nema". Nakon postavljanja transparenta, stanovnici starog beogradskog kvarta su napravili i bakljadu u čast preminulog pevača… »
(FOTO) Ekskluzivno: Naočare koje je Džej zaboravio u kafani

(FOTO) Ekskluzivno: Naočare koje je Džej zaboravio u kafani

Nova 07.12.2020
Reporter Nova.rs je u piceriji "Cesar" na Dorćolu, gde je Džej često boravio, zatekao karte za igranje i naočare koje je pevač zaboravio pre tri dana, kada je tamo poslednji put bio. Kao što se na fotografijama može videti, karte i blokčić… »
Pre tri dana je tu pevao: Kafana na Dorćolu plače za Džejem

Pre tri dana je tu pevao: Kafana na Dorćolu plače za Džejem

Nova 07.12.2020
Zaposleni u lokalu "Cesar" na Dorćolu ispričali su za Nova.rs da su stalno viđali pokojnog Džeja Ramadanovskog, te da je pomenuta kafana bila njegovo omiljeno mesto u gradu, gde je, između ostalog, svake godine slavio i slavu. “Ode naš Džeki… »

Vesti dana »