Povezane vesti

Odlazak Tihomira Arsića

Odlazak Tihomira Arsića

Politika 07.12.2020
Najvažnija pozorišna uloga, za koju je i sam govorio da mu je najdraža i najbolja koju je odigrao, bio je Rogožin u „Idiotu” Fjodora Mihajloviča Dostojevskog, u režiji Steve Žigona. Dramski umetnik Tihomir Tika Arsić, prepoznatljiv po… »
Preminuo glumac Tihomir Arsić!

Preminuo glumac Tihomir Arsić!

Svet plus 07.12.2020
Glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti. Tika je dve godine bolovao od raka pankreasa. Podsetimo, Tihomir Arsić je srpski pozorišni, televizijski i filmski glumac prepoznatljiv po ulogama u filmovima… »
Uloge po kojima će ostati upamćen Tihomir Arsić

Uloge po kojima će ostati upamćen Tihomir Arsić

Nova 07.12.2020
Nikada više glumačke mudrosti nisam osećao nego sada, rekao je pre nekoliko meseci dramski umetnik Tihomir Arsić, koji je preminuo danas u 64. godini posle duge i teške bolesti. Pozorišni, televizijski i filmski glumac karijeru, dugu gotovo 45… »
Zagrlite svoje najdraže i Recite im koliko ih volite! Poslednja objava ćerke Tihomira Arsića na mrežama cepa srca (foto)

Zagrlite svoje najdraže i Recite im koliko ih volite! Poslednja objava ćerke Tihomira Arsića na mrežama cepa srca (foto)

Kurir 07.12.2020
Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini života, posle duge i teške borbe sa karcinomom pankreasa. Tikina ćerka Milica, kao da je predosetila tragediju, pa je sinoć objavila na svom Instagram profilu poruku koja kida dušu. "Zagrlite svoje… »
Umro glumac Tihomir Tika Arsić

Umro glumac Tihomir Tika Arsić

Blic 07.12.2020
Glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 63. godini, nakon teške bolesti. Tihomir Tika Arsić poslednjih meseci vodio je tešku bitku sa kancerom pankreasa. Proslavljenog glumca Tihomira Arsića publika je pre dve godine poslednji put gledala u… »
Sećanje na velikog tiku arsića: Ponavljao prvi razred zbog fizičkog - umesto na teren, kuglu bacio na profesora

Sećanje na velikog tiku arsića: Ponavljao prvi razred zbog fizičkog - umesto na teren, kuglu bacio na profesora

Mondo 07.12.2020
Danas nas je nakon duge i teške bolesti napustio glumac Tihomir Arsić. Danas nas je nakon duge i teške bolesti napustio glumac Tihomir Arsić Slavni srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 63. godini posle duge i teške bolesti. Glumac je… »
Teška borba tihomira arsića: Saznao da ima rak baš kad je trebalo da glumi čoveka koji umire od kancera

Teška borba tihomira arsića: Saznao da ima rak baš kad je trebalo da glumi čoveka koji umire od kancera

Blic 07.12.2020
Tihomir Arsić umro je 63. godini nakon borbe sa opakom bolešću, a kako je sam pričao ranije, baš pred snimanje filma o čoveku koji umire od raka otkrio je loše vesti, te da boluje od kancera. - Pre čak 20 godina sam poslednji put igrao premijeru u… »
Smršao do neprepoznatljivosti i šokirao javnost: Ovako je Tika izgledao samo nekoliko meseci pred smrt

Smršao do neprepoznatljivosti i šokirao javnost: Ovako je Tika izgledao samo nekoliko meseci pred smrt

Večernje novosti 07.12.2020
SRPSKI glumac Tihomir Arsić preminuo je danas u 64. godini života posle duge i teške borbe sa rakom pankreasa. Arsić se poslednji put pojavio u javnosti polovinom septembra, na promociji mladih oficra Republike Srbije i mnoge izenadio… »
Godinama je bolovao od tumora: Tihomir Arsić je svoju bol zanemarivao, jer je njegova ćerka vodila još težu bitku

Godinama je bolovao od tumora: Tihomir Arsić je svoju bol zanemarivao, jer je njegova ćerka vodila još težu bitku

Večernje novosti 07.12.2020
TIHOMIR Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini života, a glumac se dugo borio sa opakom bolešću. Glumac je dve godine bolovao od raka pankreasa i sa ovime se borio sam, a kako je već ranije pričao, svoj bol je zanemarivao, jer je njegova ćerka… »
Potresna ispovest tike arsića nedugo Pre smrti: Jedino me brine ako ne budem tu da pomognem deci

Potresna ispovest tike arsića nedugo Pre smrti: Jedino me brine ako ne budem tu da pomognem deci

Večernje novosti 07.12.2020
SLAVNI srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je danas u 64. godini posle duge i teške bolesti. Glumac je dve godine bolovao od raka pankreasa, koji je metastazirao na jetru i zbog kojeg je smršao 30 kilograma. Arsić je detalje borbe sa opakom… »
Trebalo je da glumi čoveka koji umire od raka: Onda je dobio jezivu vest - evo kako je slučajno saznao da ima kancer

Trebalo je da glumi čoveka koji umire od raka: Onda je dobio jezivu vest - evo kako je slučajno saznao da ima kancer

Večernje novosti 07.12.2020
PROSLAVLjENI srpski glumac Tihomir Tika Arsić preminuo je u 64. godini posle duge i teške bolesti. On je imao rak pankreasa koji je metastazirao na jetru. Na vreme je saznao za bolest i odmah se podvrgao terapiji, a ovako je govorio o tom periodu. - U… »
Ovo je ćerka tike arsića i bilje Krstić: Lenka pleni svojom lepotom, ali i talentom za muziku (foto)

Ovo je ćerka tike arsića i bilje Krstić: Lenka pleni svojom lepotom, ali i talentom za muziku (foto)

Večernje novosti 07.12.2020
ČUVENI srpski glumac Tika Arsić preminuo je danas od raka pankreasa u 64. godini života. Tika je iza sebe imao dva braka, prvi sa poznatom pevačicom Biljom Krstić i drugi drugi sa balerinom Jelenom. Ćerka iz prvog braka Lenka je već privlačila… »
Prijatelju, zar I ti? Milica Milša skrhana bolom zbog smrti Tike Arsića - Ti si me upoznao sa Žarkom posle predstave...

Prijatelju, zar I ti? Milica Milša skrhana bolom zbog smrti Tike Arsića - Ti si me upoznao sa Žarkom posle predstave...

Večernje novosti 07.12.2020
GLUMAC Tihomir Arsić umro je 63. godini nakon borbe sa opakom bolešću, a ova vest potresla je i glumicu Milicu Milšu koja se emotivnim rečima oprostila od njega. - Dragi moj prijatelju... zar i ti... pa ti se me upoznao sa Žarkom posle tvoje… »

Vesti dana »