Povezane vesti

Volela sam te kao svog oca... Dara Bubamara nakon Džejeve smrti doživela još jedan veliki gubitak

Volela sam te kao svog oca... Dara Bubamara nakon Džejeve smrti doživela još jedan veliki gubitak

Mondo 07.12.2020
Pevačica je tužnu vest podelila sa fanovima. Pevačica je tužnu vest podelila sa fanovima. Pevačica Dara Bubamara je sa pratiocima na Instagramu podelila danas tužnu vest. Preminuo je deka njenog sina Koste, kojeg je, kako je napisala, mnogo volela… »
Preminuo je Kostin deka, volela sam ga kao svog oca!

Preminuo je Kostin deka, volela sam ga kao svog oca!

Vesti online 07.12.2020
Pevačica Dara Bubamara podelila je na društvenoj mreži Instagram jednu tužnu vest. Naime, deka njenog sina Konstantina je preminuo, a Dara se emotivnim rečima oprostila pokojnika. Reč je o deda Mlađi odnosno ocu Darinog bivšeg muža Milana… »
Tuga u domu dare bubamare: Oprostila se od čoveka kog je obožavala! Preminuo je Kostin deka

Tuga u domu dare bubamare: Oprostila se od čoveka kog je obožavala! Preminuo je Kostin deka

Kurir 07.12.2020
Pevačica Dara Bubamara podelila je na društvenoj mreži Instagram jednu potresnu vest. Naime, deka njenog sina Koste je preminuo. "Danas je preminuo Kostin deka, koga sam volela kao svog oca. Počivaj u miru, čika Mlađo moj", napisala je pevačica… »

Vesti dana »