Povezane vesti

Otac Darka Lazića u kritičnom stanju: "Ako sam ja preživeo, i ti ćeš, jer si jači od mene" (foto)

Otac Darka Lazića u kritičnom stanju: "Ako sam ja preživeo, i ti ćeš, jer si jači od mene" (foto)

Mondo 07.12.2020
Iskomplikovala se operacija. Iskomplikovala se operacija. Otac pevača Darka Lazića, Milan Lazić, u kritičnom je stanju nakon što se iskomplikovala operacija smanjivanja želuca kojoj se podvrgao, kao i njegov sin pre nekoliko meseci. Trenutno je na… »
Otac Darka Lazića u lošem zdravstvenom stanju! Oglasio se pevač: Preživećeš ti iako su ti dali 1 odsto šanse (foto)

Otac Darka Lazića u lošem zdravstvenom stanju! Oglasio se pevač: Preživećeš ti iako su ti dali 1 odsto šanse (foto)

Kurir 07.12.2020
Otac pevača Darka Lazića, harmonikaš Milan Lazić u lošem je zdravstvenom stanju. Naime, Milan je imao operaciju zeluca, tokom koje mu je pozlio i zbog čega mu se zdravlje pogorašlo. Pevač je na svom Instagramu podelio fotografiju oca, a uz to je… »
Kritično je, na intezivnoj nezi je, svi se molimo za njega! Ocu Darka Lazića se bore za život, a sada se oglasila njegova…

Kritično je, na intezivnoj nezi je, svi se molimo za njega! Ocu Darka Lazića se bore za život, a sada se oglasila njegova…

Kurir 07.12.2020
Otac pevača Darka Lazića, Milan u teškom je stanju, a lekari se bore za njegov život. Tim povodom se oglasila i pevačeva majka Branka koja je potvrdila da je Milan kritično, budući da je došlo do komplikacija usled operacije smanjivanja želuca… »
Zabrinjavajuća objava Darka Lazića: Objavio sliku svog oca i napisao "Ti ćeš i sa 1 posto preživeti"

Zabrinjavajuća objava Darka Lazića: Objavio sliku svog oca i napisao "Ti ćeš i sa 1 posto preživeti"

Telegraf 07.12.2020
"Molim se za tvog tatu da bude dobro", napisao mu je jedan fan. Pevač Darko Lazić zabrinuo je mnoge novom objavom na Instagramu. Naime, folker je na društvenoj mreži objavio fotografiju svog oca Milana uz potresne komentar. - Šta sam ja preživeo sve… »
Darko Lazić uputio emotivnu poruku bolesnom ocu (FOTO)

Darko Lazić uputio emotivnu poruku bolesnom ocu (FOTO)

Vesti online 07.12.2020
Popularni pevač Darko Lazić poslednjom objavom na društvenoj mreži Instagram zabrinuo je svoje fanove. Naime, folker je večeras uz fotografiju svog oca Milana napisao emotivnu poruku, iz koje se može zaključiti da je njegovo zdravlje ugroženo, te… »

Vesti dana »