Povezane vesti

Brnabić čestitala Krivokapiću: Uverena sam da ćemo uspešno razvijati odnose i saradnju

Brnabić čestitala Krivokapiću: Uverena sam da ćemo uspešno razvijati odnose i saradnju

Danas 08.12.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić čestitala je večeras predsedniku Vlade Crne Gore Zdravku Krivokapiću na izboru na funkciju i izrazila uverenje da će odnosi i saradnja dve zemlje biti uspešno razvijani. „Duboko sam uverena da će odnosi i saradnja… »
Brnabić čestitala Krivokapiću izbor za premijera CG: Upućujem iskrene želje za dobro zdravlje Vas i Vaših građana

Brnabić čestitala Krivokapiću izbor za premijera CG: Upućujem iskrene želje za dobro zdravlje Vas i Vaših građana

Srbija danas 08.12.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić čestitala je novom premijeru Crne Gore Zdravku Krivokapiću izbor na tu funkciju. Brnabić je u čestitki navela da u ime Vlade Srbije i u svoje ime, upućuje iskrene čestitke povodom imenovanja za predsednika Vlade… »
Brnabić čestitala Krivokapiću izbor za premijera Crne Gore

Brnabić čestitala Krivokapiću izbor za premijera Crne Gore

Blic 08.12.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić čestitala je novom premijeru Crne Gore Zdravku Krivokapiću izbor na tu funkciju. - U ime Vlade Srbije i u svoje ime, upućujem Vam iskrene čestitke povodom imenovanja za predsednika Vlade Crne Gore, kao i najbolje… »

Vesti dana »