Povezane vesti

Mali Joca svira na sahrani Džeja: Evo ko će pored njega ispratiti pevača na večni počinak

Mali Joca svira na sahrani Džeja: Evo ko će pored njega ispratiti pevača na večni počinak

Telegraf 08.12.2020
Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11. decembra, u 14:30 časova, u Aleji zaslužnih građana. Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11. decembra, u 14:30 časova, u Aleji zaslužnih građana, potvrdila je za Telegraf JETSET njegova ćerka… »
Džej će biti sahranjen u petak, u Aleji zaslužnih građana na Novom Groblju /foto/

Džej će biti sahranjen u petak, u Aleji zaslužnih građana na Novom Groblju /foto/

Sputnik 08.12.2020
Pevač Džej Ramadanovski, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra, biće sahranje u petak 11. decembra u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Njegov kum Zoran Jagodić otkrio je da će na večni počinak biti ispraćen kako je želeo… »
(Video) Koncert sa terase za džeja: Scena na Dorćolu koja para dušu! Okupljeni ujedinjeni u žalosti zbog odlaska pevača

(Video) Koncert sa terase za džeja: Scena na Dorćolu koja para dušu! Okupljeni ujedinjeni u žalosti zbog odlaska pevača

Blic 08.12.2020
Džej Ramadanovski umro je juče, a za sobom je ostavio veliki broj hitova i obožavatelja koji su se večeras okupili na ulicama Dorćola u srpskoj prestonici, pevajući numere čuvenog pevača. - Vetrovi me lome, ja teram po svome... - orilo se po ovoj… »
(Video) Beograđani izašli na ulice, ore se džejeve pesme: Njegov grad ga nikad neće zaboraviti! "Puklo mi srce k'o da je od…

(Video) Beograđani izašli na ulice, ore se džejeve pesme: Njegov grad ga nikad neće zaboraviti! "Puklo mi srce k'o da je od…

Blic 07.12.2020
Džej Ramadanovski umro je juče, a za sobom je ostavio veliki broj hitova i obožavatelja koji su se večeras okupili na ulicama Beograda, pevajući njegove numere. - Upalite za mnom sveće kao da me nema, i onako duša moja odavno je njena, puklo bi… »

Vesti dana »