Povezane vesti
Počelo je: Nova vlast oduzima Milu automobil vredan 650.000 evra! I Duško Marković ostaje bez kola
Mondo 08.12.2020
U pitanju je "majbah" vredan 650.000 evra. U pitanju je "majbah" vredan 650.000 evra. Novoizabrana vlast u Crnoj Gori rešila je da ispuni obećanje, pa će do Nove godine, kako saznajemo, pokrenuti proceduru za oduzimanje i prodaju dve skupocene limuzine… »
Šamar milu Đukanoviću: Nova vlast mu uzima majbah od 650.000 evra!
Kurir 08.12.2020
Novoizabrana vlast u Crnoj Gori rešila je da ispuni obećanje, pa će do Nove godine, kako saznajemo, pokrenuti proceduru za oduzimanje i prodaju dve skupocene limuzine - one koju vozi Đukanović i službenog vozila bivšeg premijera Duška Markovića… »
Krivokapić i Abazović Đukanoviću uzimaju ljubimca vrednog 650.000 evra?
Alo 08.12.2020
Nova vlast u Crnoj Gori rešila je da ispuni predizborno obećanje i planira da pokrene proceduru za oduzimanje i prodaju dva „majbaha“ - jednog koji koristi Đukanović. Novoizabrana vlast u Crnoj Gori rešila je da ispuni obećanje, pa će do Nove… »
Vesti dana »
Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji
Danas pre 7 satijoš 2 povezane
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 3 satajoš 2 povezane