Povezane vesti

Bosanski Srbi ne postoje, ja sam Srbin: Dodik oštro poručio - dok je tako oni će biti muslimani, a ne Bošnjaci

Bosanski Srbi ne postoje, ja sam Srbin: Dodik oštro poručio - dok je tako oni će biti muslimani, a ne Bošnjaci

Večernje novosti 08.12.2020
SRPSKI član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da ne postoje bosanski Srbi i da će, dok god tako oslovljavaju Srbe, za njega Bošnjaci biti muslimani. - Neka se ljuti ko hoće. Hoću da me zovete Srbinom i… »
Dodik: Vređa me kad me neko nazove bosanskim Srbinom

Dodik: Vređa me kad me neko nazove bosanskim Srbinom

Radio 021 08.12.2020
Republika Srpska i Srbi nisu agresori u BiH, mi nismo bosanski Srbi i prestanite tako da nas zovete, izjavio je predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Dodik je naglasio da ga vređa kada ga neko zove bosanskim Srbinom, prenosi RTRS. "Dok god… »
Dodik: Ako smo mi bosanski Srbi, Bošnjaci su Muslimani

Dodik: Ako smo mi bosanski Srbi, Bošnjaci su Muslimani

Dnevnik 08.12.2020
BANjALUKA: Republika Srpska i Srbi nisu agresori u BiH, mi nismo bosanski Srbi i prestanite da nas tako zovete, poručio je danas srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Dodik je naglasio da ga vređa kada ga neko zove bosanskim… »
Dodik: Srbi nisu agresori, mi nismo bosanski Srbi i prestanite nas tako zvati

Dodik: Srbi nisu agresori, mi nismo bosanski Srbi i prestanite nas tako zvati

N1 Info 08.12.2020
Republika Srpska i Srbi nisu agresori u BiH, mi nismo bosanski Srbi i prestanite nas tako zvati, izjavio je na konferenciji za novinare predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Dodik je naglasio da ga vređa kada ga neko zove bosanskim Srbinom… »
"Ja nisam bosanski Srbin!"

"Ja nisam bosanski Srbin!"

Alo 08.12.2020
Republika Srpska i Srbi nisu agresori u BiH, mi nismo bosanski Srbi i prestanite da nas tako zovete, poručio je danas srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. je naglasio da ga vređa kada ga neko zove bosanskim Srbinom. - Dok god… »
Milorad Dodik izričit: Ako sam ja bosanski Srbin, onda ste vi Bošnjaci samo - muslimani

Milorad Dodik izričit: Ako sam ja bosanski Srbin, onda ste vi Bošnjaci samo - muslimani

Srbija danas 08.12.2020
Ako za druge važi da imaju pravo da odaberu narod kojem pripadaju, naziv tog naroda, onda to važi i za Srbe. Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je danas da Republika Srpska i Srbi nisu agresori u BiH, kao i da Srbi… »

Vesti dana »