Povezane vesti

Gradonačelnik Novog Sada objavio da je pozitivan na koronu

Gradonačelnik Novog Sada objavio da je pozitivan na koronu

N1 Info 08.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom Instagram nalogu da je pozitivan na virus korona. Kako je napisao, rezultati su mu stigli danas, a testirao se čim je dobio temperaturu i osetio malaksalost, kako bi "na vreme mogao da reaguje… »
Gradonačelnik Novog Sada pozitivan na koronu

Gradonačelnik Novog Sada pozitivan na koronu

Luftika 08.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom Instagram nalogu da je pozitivan na virus korona. Kako je napisao, rezultati su mu stigli danas, a testirao se čim je dobio temperaturu i osetio malaksalost, kako bi “na vreme mogao da… »
Gradonačelnik Novog Sada ima koronu: Putem društvene mreže je obavestio javnost da je pozitivan

Gradonačelnik Novog Sada ima koronu: Putem društvene mreže je obavestio javnost da je pozitivan

Mondo 08.12.2020
Kako kaže, virus je iskoristio "trenutak njegove nepažnje" Kako kaže, virus je iskoristio "trenutak njegove nepažnje" Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, danas je obavestio javnost da je pozitivan na korona virus. On je ovu vest objavio na… »
Miloš Vučević pozitivan na koronu

Miloš Vučević pozitivan na koronu

Radio 021 08.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom Instagram nalogu da je pozitivan na virus korona. Kako je napisao, rezultati su mu stigli danas, a testirao se čim je dobio temperaturu i osetio malaksalost, kako bi "na vreme mogao da reaguje… »
Miloš Vučević pozitivan na korona virus

Miloš Vučević pozitivan na korona virus

Moj Novi Sad 08.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada saopštio je danas putem svog naloga na Instagramu da je pozitivan na infekciju Kovid-19. – Danas su mi stigli rezultati koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. Čim sam dobio temperaturu i osetio malaksalost, odlučio… »
Miloš Vučević zaražen koronavirusom

Miloš Vučević zaražen koronavirusom

Nova 08.12.2020
Miloš Vučević, gradonačelnik Novog Sada, pozitivan je na koronavirus. On je ovu informaciju podelio sa javnošću na svom Fejsbuk profilu. “Danas su mi stigli rezultati koji pokazuju da sam pozitivan na korona virus. Čim sam dobio temperaturu i… »
Miloš Vučević pozitivan na koronu: Evo šta je poručio gradonačelnik Novog Sada

Miloš Vučević pozitivan na koronu: Evo šta je poručio gradonačelnik Novog Sada

Večernje novosti 08.12.2020
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom Instagram nalogu da je pozitivan na virus korona. Kako je napisao, rezultati su mu stigli danas, a testirao se čim je dobio temperaturu i osetio malaksalost, kako bi "na vreme mogao da reaguje… »

Vesti dana »