Povezane vesti
Kafanski scenario: Šta ako se Real i Menš dogovore da izbace Inter?
Mozzart sport 08.12.2020
“Depresivno je o tome i slušati“, odmahuje glavom Antonio Konte. Sva četiri tima iz Grupe B s realnim šansama za plasman u nokaut fazu Lige šampiona. S tim da se nekako najmanje šanse daju Šahtjoru, iako su Ukrajinci dva puta savladali Real. Ipak, u… »
Konte ga otpisao, sad mora da mu pruži šansu?
Sportske.net 08.12.2020
Prvo finale ove sezone bez ključnih igrača. Inter sutra dočekuje Šahtjor u poslednjem, šestom kolu grupne faze Lige šampiona. "Neroazuri" iz pet mečeva imaju tek pet bodova, pobeda nad Ukrajincima bi mogla da donese prolaz dalje, ali mora se poklopiti i… »
Vesti dana »
Zašto Dan primirja, a ne Dan pobede? Srpski istoričar objasnio zbog čega se "lome koplja" oko ovog pitanja
Mondo pre 12 minutajoš 30 povezanih
Ruski FSB tvrdi da su Britanci i Ukrajinci pokušali da ukradu MiG-31: Pilotima nuđeno 3 miliona dolara da avion prebace u NATO bazu
Nedeljnik pre 7 minutajoš 18 povezanih
Đedovic Handanović: Rusi spremni da prepuste upravljanje i kontrolu u NiS-u
Danas pre 2 minutajoš 13 povezanih
Stiže razvedravanje: Danas toplije sa sunčanim intervalima, temperatura oko 12 stepeni
Euronews pre 1 satjoš 16 povezanih



