Povezane vesti

Trebalo je da se venčamo, a ona mi je trudna poginula u krilu Ovako je Kandić govorio o velikoj ljubavi koja mu je umrla na…

Trebalo je da se venčamo, a ona mi je trudna poginula u krilu Ovako je Kandić govorio o velikoj ljubavi koja mu je umrla na…

Kurir 08.12.2020
Srpski glumac Borivoje Bora Kandić umro je u 59. godini, a poslednjih godina živeo je izdržavajući se od čišćenja jedne kafane na Zelenom vencu i majčine penzije. On je u jednom od poslednjih intervjua otkrio da teško živi, te je priznao da… »
Živeo od majčine penzije, čistio kafanu na Zelenom vencu: Kako je poslednje godine života proveo glumac Borivoje Kandić

Živeo od majčine penzije, čistio kafanu na Zelenom vencu: Kako je poslednje godine života proveo glumac Borivoje Kandić

Blic 08.12.2020
Srpski glumac Borivoje Kandić umro je u 59. godini, a poslednjih godina živeo je izdržavajući se od čišćenja jedne kafane na Zelenom vencu i majčine penzije. - Pomažem prijatelju u ovom kafiću, u jednu ruku se i družimo, a i on mi daje malu… »
Sanjam da sam na sceni, nadam nekom pozivu: Kandić godinama nije igrao u filmovima, i zbog toga je bio očajan

Sanjam da sam na sceni, nadam nekom pozivu: Kandić godinama nije igrao u filmovima, i zbog toga je bio očajan

Večernje novosti 08.12.2020
GLUMAC Borivoje Bora Kandić umro je u 60. godini, potvrđeno je iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. U jednom od poslednjih intervjua koji je dao, priznao je i da mu je nedostajao posao, s obzirom da godinama unazad nije bio angažovan. – Fali mi da… »
Boki moj lepi, neka ti je laka zemlja: Lidija Vukićević se potresnom porukom oprostila od Kandića!

Boki moj lepi, neka ti je laka zemlja: Lidija Vukićević se potresnom porukom oprostila od Kandića!

Večernje novosti 08.12.2020
GLUMAC Borivoje Bora Kandić preminuo je u 60. godini, saopšteno je iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. On je poslednjih godina živeo od čišćenja kafića, a u jednom od poslednjih intervjua izjavio je da se još uvek nada nekoj ulozi. Tužnim… »
Preminuo glumac Bora Kandić, televizijski Vuk Karadžić

Preminuo glumac Bora Kandić, televizijski Vuk Karadžić

Nova 08.12.2020
Glumac Borivoje Bora Kandić, poznat po ulozi mladog Vuka Karadžića u TV seriji "Vuk Karadžić" reditelja Đorđa Kadijevića, preminuo je sinoć u Beogradu u 59 godini, saopšteno je iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Diplomirao je glumu na… »
Izdržava me majka, od njene penzije preživljavam: Kandić je bio sin ovog poznatog glumca, a umro je u bedi, živeo je samo…

Izdržava me majka, od njene penzije preživljavam: Kandić je bio sin ovog poznatog glumca, a umro je u bedi, živeo je samo…

Kurir 08.12.2020
Glumac i sin Miloša Kandića, Borivoje Bora Kandić preminuo je sinoć u 60. godini, potvrdili su iz Jugoslovenskog dramskog pozorišta. Kandić je bio velika glumačka nada, od momenta kada je zablistao glumeći 1987. godine mladog Vuka Karadžića u… »
Preminuo glumac Borivoje Kandić

Preminuo glumac Borivoje Kandić

Danas 08.12.2020
Glumac Borivoje Kandić preminuo je u Beogradu, saopštilo je danas Jugoslovensko dramsko pozorište (JDP). Bio je poznat po ulozi mladog Vuka Karadžića u televizijskoj seriji „Vuk Karadžić“ reditelja Đorđa Kadijevića, iz 1987. godine… »

Vesti dana »