Povezane vesti
vreme smrti: Odlazak Milivoja Obrenovića Lije, omiljenog Kragujevčanina!
U centar 08.12.2020
Napustio nas je Milivoje Obrenović Lija u 67. godini poznati karikaturista iz Kragujevca. Čovek koji je uneo posebnu kreativnost i lucidnost u umetnički život Čaršije. Prenosimo jedan od poslednjih intervjua koje je dao za „Večernje novosti“ u julu ove… »
Preminuo karikaturista Milivoje Obrenović Lija
Glas Šumadije 08.12.2020
Danas (utorak, 8. decembar) je u Kragujevcu u 67. godini iznenada preminuo karikatursita Milivoje Obrenović Lija. Lija je bio jedini karikaturista na svetu koji je decenijama izrađivao 3De karikature – figurine od beolina vajajući svetske i domaće „pop… »
IN MEMORIAM: Milivoje Obrenović Lija
Pressek 08.12.2020
U Kragujevcu je u 67. godini preminuo poznati karikaturista Milivoje Obrenović Lija. Milivoje Obrenović Lija bavio se portretnom karikaturom više od 25 godina, od kada se zaposlio kao tehnički urednik i fotoreporter u nekadašnjem fabričkom listu… »
Vesti dana »
Visok nivo zagađenja vazduha u Srbiji tokom zimskog perioda sa zdravstvenim rizicima
Naslovi.ai pre 58 minutajoš 27 povezanih
Milivojević (DS): Umesto da policija postupi po nalogu, omogućila Selakoviću da se ruga tužilaštvu
Beta pre 3 satajoš 62 povezane
Zapaljene stranačke prostorije, na ulicama desetine hiljada ljudi u sukobu sa policijom: Tenzije u Bugarskoj se ne smiruju VIDEO
Nova pre 3 minutajoš 33 povezane





