Povezane vesti
Da li je hag zadržao mozak slobodana miloševića? Ko drži ključ misterije? Svi detalji bizarnog slučaja
Mondo 09.12.2020
Slobodan Milošević je sahranjen 18. marta 2006. ispod lipe u dvorištu porodične kuće u Požarevcu, a sve su prilike da telu nedostaje mozak. Slobodan Milošević je sahranjen 18. marta 2006. ispod lipe u dvorištu porodične kuće u Požarevcu, a sve su prilike… »
Tajni snimak miloševića iz 1989! Intervju koji nije smeo da se emituje - da li verujete da su ovo Slobine reči?! (video)
Mondo 09.12.2020
Intervju koji je Milošević dao pre nego što je postao predsednik Jugoslavije. Intervju koji je Milošević dao pre nego što je postao predsednik Jugoslavije Na današnji dan pre 30 godina, Slobodan Milošević postao je predsednik SR Jugoslavije. On je… »
Kako je Milošević potukao SPO i DS očiglednom medijskom kontrolom
Danas 09.12.2020
Na današnji dan navršava se trideset godina od prvih višestranačkih izbora u Srbija Socijalistička partija Srbije, Slobodana Miloševića, lidera Srbije koji živ nije dočekao presudu u Haškom tribunalu za ratne zločine, nastupila je na današnji dan (9… »
Pre 30 godina održani prvi višestranački izbori u Srbiji na kojima je pobedio Milošević
Radio 021 09.12.2020
Na današnji dan pre 30 godina održani su prvi višestranački parlamentarni i predsednički izbori u Srbiji nakon decenija jednopartizma. Na ti izborima ubedljivu pobedu ostvarila je Socijalistička partija Srbije i njen tadašnji lider Slobodan Milošević… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 3 satajoš 4 povezane