Povezane vesti
Pešić: Posle 30 godina vratili smo se na autokratiju i jednopartijski sistem
Danas 09.12.2020
Bivša predsednica Građanskog saveza Srbije Vesna Pešić izjavila je da se Srbija 30 godina od uvođenja višepartijskog pluralizma vratila na autokratiju i jednopartijski sistem vladavine kako je to bilo od 1945. do 1990. godine. Pešić je za agenciju Beta… »
Pešić: Vučić svaki dan doručkuje na Pinku, a večera na RTS
Nova 09.12.2020
Bivša predsednica Građanskog saveza Srbije Vesna Pešić izjavila je da se Srbija 30 godina od uvodjenja višepartijskog pluralizma vratila na autokratiju i jednopartijski sistem vladavine kako je to bilo od 1945. do 1990. godine. Pešić je za agenciju Beta… »
Vesti dana »

„Spavaću u zatvoru, ali uzdignute glave” Bivši predsednik Francuske Sarkozi teško primio sudsku presudu
Dnevnik pre 2 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
Nedeljnik pre 1 satjoš 35 povezanih

Dronovi zatvorili aerodrome u Danskoj, ministar odbrane opisao incident kao hibridni napad, Danska razmatra aktiviranje Člana 4 NATO-a
Naslovi.ai pre 1 satjoš 45 povezanih