Povezane vesti

Da li je džej zaslužio aleju? Čarke oko sahrane se ne smiruju! Institucije objasnile odluku, građani rekli mišljenje

Da li je džej zaslužio aleju? Čarke oko sahrane se ne smiruju! Institucije objasnile odluku, građani rekli mišljenje

Mondo 09.12.2020
Džej Ramadanovski, koji je preminuo pre dva dana u svom stanu na Dorćolu, biće sahranjen u petak, 11. decembra u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu. Džej Ramadanovski, koji je preminuo pre dva dana u svom stanu na Dorćolu, biće… »
Adil Maksutović oprostio se dirljivim rečima od pokojnog tasta Džeja

Adil Maksutović oprostio se dirljivim rečima od pokojnog tasta Džeja

Vesti online 09.12.2020
Folk pevač Adil Maksutović oženjen je sa Anom Ramadanovski, naslednicom pokojnog muzičara Džeja i sa njom ima dvoje dece. Poznato je da Adil i Džej dugi niz godina nisu pričali, ali to nije uticalo na pevačevo mišljenje o tastu i njegovom liku i… »
Džej sa zetom nije godinama razgovarao: Pred smrt mu je sve oprostio, a sada je Adil emotivnom porukom sve rasplakao

Džej sa zetom nije godinama razgovarao: Pred smrt mu je sve oprostio, a sada je Adil emotivnom porukom sve rasplakao

Mondo 09.12.2020
Ono što mu je poručio slomila je mnoga srca. Ono što mu je poručio slomila je mnoga srca. Legenda Dorćola i narodne muzike, Džej Ramadanovski preminuo je u nedelju 6. decembra u svom domu, a biće sahranjen u petak 11. decembra u Aleji zaslužnih… »
Boem kakvog svi pamtimo: Džej dobio svoj mural - sa tompusom u ruci i setnim pogledom! (foto)

Boem kakvog svi pamtimo: Džej dobio svoj mural - sa tompusom u ruci i setnim pogledom! (foto)

Mondo 09.12.2020
Njegov odlazak rastužio je mnoge. Njegov odlazak rastužio je mnoge. Pevač Džej Ramadanovski preminuo je 6. decembra u svom domu na Dorćolu, a njegov odlazak pogodio je ne samo njegovu porodicu, prijatelje i kolege, već i celu Srbiju, koja je danima… »
Mural za Džeja u Doboju

Mural za Džeja u Doboju

Nova 09.12.2020
Umetnik iz Doboja Deni Božić napravio je mural posvećen legendarnom pevaču Džeju Ramadanovskom, koji je preminuo 6. decenbra u svom stanu u Beogradu. Umetnik Deni Božić nastavlja da svom gradu na ovaj način daje umetnički duh, prenosi N1. U… »
Adil ISKRENO nakon smrti tasta Džeja: "NIKADA SE NISMO POSVAĐALI, A GODINAMA NISMO RAZGOVARALI..."

Adil ISKRENO nakon smrti tasta Džeja: "NIKADA SE NISMO POSVAĐALI, A GODINAMA NISMO RAZGOVARALI..."

Prva 09.12.2020
Džej Ramadanovski napustio nas je u 56. godini života usled problema sa srcem. Srpska estrada ne prestaje da tuguje za dorćolskom legendom, pa ovih se ovih dana kolege i prijatelji opraštaju od njega putem društvenih mreža. A post shared by Adil… »
Saznajemo: Porodici saopšteno od čega je Džej preminuo

Saznajemo: Porodici saopšteno od čega je Džej preminuo

Nova 09.12.2020
Legendarnog pevača narodne muzike Džeja Ramadanovskog, koji je 6. decembra preminuo u 56. godini u svom stanu na Dorćolu, definitivno je izdalo srce. Kako Nova.rs saznaje, njegovoj starijoj ćerki Ani Ramadanovski jutros je u Institutu za sudsku… »
Adilovo pismo Džeju: Oprosti mi što sam bio ljut na tebe

Adilovo pismo Džeju: Oprosti mi što sam bio ljut na tebe

Nova 09.12.2020
Pevač Adil Maksutović na društvenim mrežama objavio je pismo u kojem se oprostio od svog tasta, legendarnog pevača Džeja Ramadanovskog. Adil je objavio nekoliko fotografija sa tekstom posvećenim Džeju, ispod kojih je kratko napisao: “Zbogom… »
"Običaji će biti muslimanski, ispunio sam sve što mi je ostavio u amanet": Džejev kum o detaljima sahrane pevača

"Običaji će biti muslimanski, ispunio sam sve što mi je ostavio u amanet": Džejev kum o detaljima sahrane pevača

Blic 09.12.2020
Džej Ramadanovski biće sahranjen u petak, 11. decembra, u 14:30 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, a njegov kum Zoran Jagodić Rule ispričao je nove detalje vezane za poslednji oproštaj od legendarnog pevača. Kako kaže… »
Mural za Džeja Ramadanovskog u Doboju

Mural za Džeja Ramadanovskog u Doboju

N1 Info 09.12.2020
Kafanu Kuštro u Doboju krasi mural Džeja Ramadanovskog. Umetnik Deni Božić nastavlja da svom gradu na ovaj način daje umetnički duh. Oslikava jedno vreme iza nas, ali i odaje počast glumačkim, muzičkim legendama, a njegove radove možete da… »
Oprosti mi što sam predugo bio ljut na tebe, što dugo nismo razgovarali: Zet Adil Maksutović uputio tastu Džeju reči koje…

Oprosti mi što sam predugo bio ljut na tebe, što dugo nismo razgovarali: Zet Adil Maksutović uputio tastu Džeju reči koje…

Kurir 09.12.2020
Pevač Adil Maksutović na društvenim mrežama oprostio se od tasta Džeja Ramadanovskog, koji je preminuo u nedelju, 6. decembra. Stari moj, bio si najmuzikalniji čovek kog sam poznavao, pevač sa najviše duše... Dok su drugi plakali ili se veselili… »

Vesti dana »