Povezane vesti
Korona virus ušao u Dom za stare u Požegi: Obolelo deset korisnika i četvoro zaposlenih
RINA 09.12.2020
Požega - U Domu za stare na Savincu od COVID-a 19 obolelo je deset korisnika i četvoro zaposlenih. " Kod deset korisnika potvrđeno je prisustvo kovida 19, dok jedno lice ima simptome, ali rezultati nisu potvrđeni. Svi imaju lakšu kliničku sliku i… »
Koronavirus „ušao“ i u Dom za stare na Savincu
Zoom UE 09.12.2020
POŽEGA – U Domu za stare na Savincu od korona virusa obolelo je šest korisnika i troje zaposlenih. Direktor Centra za Socijalni rad u Požegi Đurđe Raković kaže da je virus u ustanovu ušao preko radnika koji svakodnevno brinu o licima na smeštaju. „Uprkos… »
Vesti dana »
Jednokratna pomoć za penzionere, socijalno ugrožene i porodice sa decom: Vučić predstavio novi paket mera
Insajder pre 3 minutajoš 25 povezanih
U ova dva grada RHMZ je upravo izmerio okruglo 40 stepeni! Dobili smo rekordere toplotnog talasa: Gori Srbija, gore alarmi, a onda - nepogode!
Blic pre 53 minutajoš 52 povezane
Kecmanović posle pet setova poražen od Sinera u prvom kolu Vimbldona
Newsmax Balkans pre 18 minutajoš 51 povezana




