Povezane vesti
Stigla reakcija iz Španije, hoće li igrati protiv tzv. Kosova?
Sportske.net 09.12.2020
Posle pisanja medija u Nemačkoj, danas stigla i reakcija iz španske Vlade. Posle žreba kvalifikacionih grupa za plasman na Svetsko prvenstvo, sve veću pažnju privlači Grupa B, u koju su zajedno smešteni Španija i tzv. Kosovo. S obzirom da Španija nije… »
Ministarka: Španija ne priznaje Kosovo, pregovaraćemo o meču
Nova 09.12.2020
Ministarka spoljnih poslova Španije Aranča Gonsales Laja izjavila je danas da će vlada pregovarati sa FIFA, "prema pravilima fudbala", o uslovima odigravanja fudbalskog meča između Španije i tzv. Kosova. Žreb kvalifikacija za Mundijal u Kataru 2022… »
Španska ministarka: Pregovaraćemo sa FIFA o meču s tzv. Kosovom
Dnevnik 09.12.2020
MADRID: Ministarka spoljnih poslova Španije Aranča Gonsales Laja izjavila je danas da će vlada pregovarati sa FIFA, "prema pravilima fudbala", o uslovima odigravanja fudbalskog meča između Španije i tzv. Kosova. Žreb kvalifikacija za Mundijal u Kataru… »
Vesti dana »

Srbija na Evrobasketu 2025: potvrđen spisak, pripreme i emotivni trenuci u sportu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 45 povezanih

Olujno nevreme juriša ka Srbiji Pogledajte kako će se vreme kretati iz sata u sat, ovaj deo Srbije prvi na udaru (radarski snimci)
Alo pre 8 satijoš 26 povezanih

U više mesta kontramitinzi SNS, narodna muzika i identični transparenti: U Obrenovcu primećeni bajkeri bez tablica
Nova pre 1 satjoš 14 povezanih