Povezane vesti
Bogate zemlje razgrabile odobrene vakcine, nada tek za svakog desetog Afrikanca
N1 Info 09.12.2020
Masovna vakcinacija porotiv kovida 19 otpočela je u Britaniji i Rusiji, a desetak zemalja najavljuje i početak imunizacije pre kraja 2020. Ali i najbogatije zemlje, kao što su Nemačka i SAD izražavaju zabrinutost da vakcina odobrenih za upotrebu neće… »
Oxfam: Većina siromašnih mogla bi ostati bez vakcine protiv COVID-a 19
Al Jazeera 09.12.2020
Zemlje koje predstavljaju 14 posto svjetske populacije do sada kupile 53 posto vakcina. Devet od deset osoba u siromašnim zemljama moglo bi biti uskraćeno vakcine protiv koronavirusa sljedeće godine, upozorila je u srijedu humanitarna organizacija Oxfam… »
Novac i vakcina: Bogati mogu tri puta cijepiti ljude, siromašni gotovo nikako
Al Jazeera 09.12.2020
Prema novom izvještaju, oko 90 posto populacije u siromašnim državama neće biti vakcinisano, jer cjepivo ide bogatim. Prema novom izvještaju, oko 90 posto populacije u siromašnijim zemljama sljedeće godine neće biti vakcinisano protiv korona virusa, jer… »
Vesti dana »
Vučić: Kurti sutra kod Makrona, izneće dva zahteva, molim svetske zvaničnike da se ne igraju s tim
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Jedna osoba teško povređena u saobraćajnoj nesreći na putu Novi Pazar – Raška
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
(VIDEO) Džeko uveo meč u Kardifu u produžetke, Bosna i Hercegovina posle penala u finalu baraža za Mundijal
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Futsal: Bobar pogurao Vojvodinu, revanš u Pendiku (nedelja, 19.00)
Sandžak haber pre 2 satajoš 1 povezana



