Povezane vesti

Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana bio jedini gost u motelu: Prijavio se na svoje ime

Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana bio jedini gost u motelu: Prijavio se na svoje ime

Alo 10.12.2020
Dan posle ubistva monaha Stefana koji je izboden u manastiru Glogovac, osumnjičeni za taj zločin D. Š. prijavio se iste večeri u motelu u Banjaluci dok je policija tragala za njim, platio jedno noćenje i do hapšenja nije napuštao sobu. Kako je… »
Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana bio jedini gost u motelu: Prijavio se na svoje ime

Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana bio jedini gost u motelu: Prijavio se na svoje ime

Telegraf 10.12.2020
Dok je policija tragala za njim, platio je noćenje u motelu u Banjaluci. On je u to vreme bio jedini gost motela. Dan posle ubistva monaha Stefana koji je izboden u manastiru Glogovac, osumnjičeni za taj zločin D. Š. prijavio se iste večeri u motelu… »
Stabilno zdravstveno stanje Dragana ševe: Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana operisan u UKC RS

Stabilno zdravstveno stanje Dragana ševe: Osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana operisan u UKC RS

Blic 10.12.2020
Pacijentu čiji su inicijali D.Š. (40), koji je juče uhapšen zbog sumnje da je ubio monaha Stefana u manastiru Glogovac kod Šipova, operativno je zbrinuta povreda grudnog koša i za sada je njegovo zdravstveno stanje stabilno, saopšteno je iz UKC… »
Dragan sam sebe ubo nožem u grudi: Odmah je operisan, a evo u kakvom je sada stanju osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana

Dragan sam sebe ubo nožem u grudi: Odmah je operisan, a evo u kakvom je sada stanju osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana

Kurir 10.12.2020
Dragan Ševo (40), osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana, sam je sebe ubo nožem u predelu grudi. Nakon što je prevezen u Urgentni centar Ševo je hitno operisan i hospitalizovan u Klinici za anesteziju i intenzivno lečenje UKC RS. "Prema rečima… »
Ubica od monaha tražio novac za kiriju: Otac Stefan ga primio i poslužio večerom, pa platio glavom gostoprimstvo

Ubica od monaha tražio novac za kiriju: Otac Stefan ga primio i poslužio večerom, pa platio glavom gostoprimstvo

Kurir 10.12.2020
Dragan Ševo (40), koji je uhapšen zbog mučkog ubistva oca Stefana, monaha manastira Glogovac kod Šipova, kobnog dana zaputio se u bogomolju nadajući se da će mu žrtva dati novac kako bi platio kiriju u Banjaluci. Ševo se u ponedeljak zaputio prema… »
Ubica monaha Stefana zario sebi nož u grudi

Ubica monaha Stefana zario sebi nož u grudi

Alo 10.12.2020
Dragan Ševo (40), osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana, sam je sebe ubo nožem u predelu grudi. Nakon što je prevezen u Urgentni centar Ševo je hitno operisan i hospitalizovan u Klinici za anesteziju i intenzivno lečenje UKC RS. "Prema rečima… »
Sam sebe ubo nožem u grudi: Evo u kakvom je stanju Dragan Ševo, osumnjičen za ubistvo monaha Stefana

Sam sebe ubo nožem u grudi: Evo u kakvom je stanju Dragan Ševo, osumnjičen za ubistvo monaha Stefana

Večernje novosti 10.12.2020
DRAGAN Ševo (40), osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana, sam je sebe ubo nožem u predelu grudnog koša. U Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske navode da je on primljen u Urgentni centar i odmah je operisan i hospitalizovan u Klinici za… »
Operisan osumnjičeni za ubistvo monaha: Sekao se nožem dok su ga hapsili

Operisan osumnjičeni za ubistvo monaha: Sekao se nožem dok su ga hapsili

Telegraf 10.12.2020
D. Š. je prilikom hapšenja pretio da će da se ubije, a kada je policija upala u prostoriju gde se krio, sebi je naneo povrede nožem. D. Š. (40), koji je juče uhapšen zbog sumnje da je ubio monaha Stefana u manastiru Glogovac kod Šipova, operisan… »
Hteo da se zakolje nožem kojim je ubio monaha: Kako je izvedeno hapšenje Dragana Ševa, osumnjičenog za zločin u manastiru…

Hteo da se zakolje nožem kojim je ubio monaha: Kako je izvedeno hapšenje Dragana Ševa, osumnjičenog za zločin u manastiru…

Večernje novosti 09.12.2020
DRAGAN Ševo (40), koji je osumnjičen da je u ponedeljak uveče u manastiru Glogovac u Babićima kod Šipova ubio monaha Stefana Ačića (62) uhapšen je u sredu po podne u Banjaluci. On se tereti za krivično delo teško ubistvo. U akciji SAJ i… »
Šta je prethodilo mučkom ubistvu u manastiru: Monah ga dočekao domaćinski i poslužio večeru, on očekivao da će mu dati…

Šta je prethodilo mučkom ubistvu u manastiru: Monah ga dočekao domaćinski i poslužio večeru, on očekivao da će mu dati…

Blic 09.12.2020
Dragan Ševo (40), koji je večeras uhapšen zbog sumnje da je mučki ubio monaha manastira Glogovac kod Šipova, kobnog dana zaputio se u manastir nadajući se da će mu žrtva dati novac kako bi platio kiriju u Banjaluci, saznaje Srpskainfo. - Ševo se… »
Hapšenje kao u filmovima: Policija opkolila hotel u kojem je lociran osumnjičeni ubica monaha: On prvo odbijao da se preda…

Hapšenje kao u filmovima: Policija opkolila hotel u kojem je lociran osumnjičeni ubica monaha: On prvo odbijao da se preda…

Blic 09.12.2020
Dragan Ševo osumnjičeni za ubistvo monaha Stefana u manastiru Glogovac kod Šipova, nakon što je lociran u motelu „Nana“ kod Banjaluke, odbio je da se preda policiji, a u jednom momentu je pretio i da će počiniti samoubistvo. Tokom razgovora sa… »

Vesti dana »