Povezane vesti

Korona virus: U Srbiji krizni štab preporučuje nove mere u petak, rekordan broj umrlih u Americi

Korona virus: U Srbiji krizni štab preporučuje nove mere u petak, rekordan broj umrlih u Americi

Danas 10.12.2020
Krizni štab za borbu protiv korona virusa sutra će predložiti nove mere zaštite u Srbiji, dok o daljim merama odlučuje i Slovačka, a Amerika beleži najviše preminulih u jednom danu. Prema poslednjim podacima Srbija je zabeležila još 7.804… »
Tiodorović o merama i policijskom času za Novu godinu

Tiodorović o merama i policijskom času za Novu godinu

Nova 10.12.2020
Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je da su članovi medicinskog dela Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa ranije predlagali mere koje su sad na snazi, i ocenio da bi one do sada dale rezultate da su bile tada uvedene. “Mi smo na početku… »
Tiodorović: Medicinski deo Kriznog štaba ima manji uticaj nego ranije

Tiodorović: Medicinski deo Kriznog štaba ima manji uticaj nego ranije

Radio 021 10.12.2020
Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je da su članovi medicinskog dela Kriznog štaba ranije predlagali mere koje su sad na snazi i ocenio da bi one do sada dale rezultate da su bile tada uvedene. "Mi smo na početku pandemije imali veći uticaj… »
Tiodorović: Medicinski deo Kriznog štaba na početku imao veći uticaj nego sada

Tiodorović: Medicinski deo Kriznog štaba na početku imao veći uticaj nego sada

N1 Info 10.12.2020
Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je da su članovi medicinskog dela Kriznog štaba za borbu protiv koronavirusa ranije predlagali mere koje su sad na snazi i ocenio da bi one do sada dale rezultate da su bile tada uvedene. "Mi smo na početku… »
Dr Tiodorović: Sve je spremno za vakcinaciju protiv korona virusa, znaju se prioriteti

Dr Tiodorović: Sve je spremno za vakcinaciju protiv korona virusa, znaju se prioriteti

Telegraf 10.12.2020
Profesor Branislav Tiodorović kaže da nije realno očekivati da će Srbija odjednom dobiti dva, tri miliona vakcina, ali da se nada da ćemo dobiti bar pola miliona doza. Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je da su u Srbiji urađene sve potrebne… »

Vesti dana »