Povezane vesti
Inicijativa žena Srbije – Pandemija Kovid 19 kao izgovor za gaženje ljudskih prava i institucija u Srbiji
Glas Šumadije 10.12.2020
Na Dan ljudskih prava Srbija je sve dalje od načela propisanih Univerzalnom deklaracijom o ljudskim pravima i jedina institucija kojoj građani mogu da se obrate su oni sami. Skupština Ujedinjenih nacija 1950. godine proglasila je 10. decembar za Dan… »
Inicijativa žena Srbije: Pandemija poslužila kao izgovor za gaženje ljudskih prava
Danas 10.12.2020
Inicijativa žena Srbije ocenila je danas, na Međunarodni dan ljudskih prava, da je Srbija sve dalje od načela propisanih Univerzalnom deklaracijom o ljudskim pravima i da je pandemija kovid-19 poslužila kao izgovor za gaženje ljudskih prava i… »
Inicijativa žena: Pandemija izgovor za gaženje ljudskih prava u Srbiji
N1 Info 10.12.2020
Inicijativa žena Srbije ocenila je u četvrtak, na Međunarodni dan ljudskih prava, da je Srbija sve dalje od načela propisanih Univerzalnom deklaracijom o ljudskim pravima i da je pandemija kovid-19 poslužila kao izgovor za gaženje ljudskih prava i… »
Vesti dana »

Vučić danas u poseti Briselu: Najavljeni važni sastanci sa Ursulom fon der Lajen i Antonijom Koštom
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vučić ujutru na sastanku sa specijalnim izaslanikom Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Peterom Sorensenom
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Izraelska vojska napala dva sirijska vojna aerodroma; IDF: Tokom operacije u Rafi ubijeno 20 terorista
RTS pre 30 minutajoš 2 povezane