Povezane vesti

Objavili da postaju roditelju, pa se potukli: Trudna Miljana nasrnula na Zolu, obezbeđenje odmah reagovalo! (video)

Objavili da postaju roditelju, pa se potukli: Trudna Miljana nasrnula na Zolu, obezbeđenje odmah reagovalo! (video)

Mondo 10.12.2020
Potukli se u apartmanu, Miljana želela da ga izbaci napolje! Potukli se u apartmanu, Miljana želela da ga izbaci napolje! Samo nekoliko sati nakon što su Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola saopštili zadrugarima da će zadržati dete i ostvariti se… »
Pobili se Miljana i Zola, oboje u modricama i podlivima, a obezbeđenje uletelo u apartman da spreči totalnu katastrofu…

Pobili se Miljana i Zola, oboje u modricama i podlivima, a obezbeđenje uletelo u apartman da spreči totalnu katastrofu…

Alo 10.12.2020
Još jedna nemrina noć budućih roditelja. Miljana Kulić nije odustajala od ideje da istera Lazara Čolića Zolu iz rijalitija, odnosno da ga natera da on sam pobegne. - Izađi! Izađi! Izađi, moram da se pakujem! Moram i da se kupam, izađi! I više… »
Trudna Miljana i Zola se potukli! Urlali jedno na drugo, pa završili u modricama

Trudna Miljana i Zola se potukli! Urlali jedno na drugo, pa završili u modricama

Telegraf 10.12.2020
- Bitnije su ti pare, nego apsolutno sve. Ja sam ti rekla sve, da se ne vraćam dok si ti ovde - urlala je Miljana. Trudna Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola žestoko su se posvađali u apartmanu, a onda je došlo do fizičkog obračuna izneđu njih… »

Vesti dana »