Povezane vesti

Kontić negira pokušaj ubistva Mandića, tvrdi da su prijatelji

Kontić negira pokušaj ubistva Mandića, tvrdi da su prijatelji

Dnevnik 11.12.2020
NOVI SAD: Ivan Kontić (30) danas je pred Višim javnim tužilaštvom negirao da je ikada pomislio, a kamo li pokušao da ubije bilo koga, posebno ne Miljana Mandića 24. avgusta u Novom Sadu, s kojim je bio u dobrim odnosima. U svojoj odbrani naveo da je… »
"Da sam hteo da ga ubijem, ubio bih ga, mislio sam da ima pištolj": Otkriveno kako se Kontić branio pred sudijom

"Da sam hteo da ga ubijem, ubio bih ga, mislio sam da ima pištolj": Otkriveno kako se Kontić branio pred sudijom

Mondo 11.12.2020
Teza njegove odbrane koju je danas izneo je da je on kao nekadašnji reprezentativac Crne Gore u džudou zna koji su zahvati i udarci opasni po život i nijedan takav nije zadao Mandiću tokom fizičkog obračuna, a da je hteo, mogao je. Teza njegove… »
Branioci Ivana Kontića ponovo tražili izuzeće tužioca, tužilaštvo se ne oglašava

Branioci Ivana Kontića ponovo tražili izuzeće tužioca, tužilaštvo se ne oglašava

N1 Info 11.12.2020
Ivan Kontić, okrivljen za pokušaj ubistva 28-godišnjeg M.M. u Novom Sadu, koji je pre tri dana izručen Srbiji, saslušan je u Višem javnom tužilaštvu. Njegovi branioci drugi put su zatražili izuzeće postupajućeg tužioca, kako su pojasnili, zbog… »
Otkrivamo šta je Kontić rekao na saslušanju: Nisam hteo da ubijem Mandića! Da sam hteo, mogao sam

Otkrivamo šta je Kontić rekao na saslušanju: Nisam hteo da ubijem Mandića! Da sam hteo, mogao sam

Kurir 11.12.2020
Branilac Ivana Kontića, advoka Zora Dobričanin Nikodinović potvrdila je za Kurir da je njen klijent danas saslušan pred Višim javnim tužilastvom u Novom Sadu i da je izneo detaljnu odbranu i odgovarao na sva postavljena pitanja. Kako saznajemo… »
Sramna odbrana sadiste: Kontić svirepo tukao mladića, tvrdi da nije pokušao da ga ubije, a njegovi advokati kažu: "Oni su…

Sramna odbrana sadiste: Kontić svirepo tukao mladića, tvrdi da nije pokušao da ga ubije, a njegovi advokati kažu: "Oni su…

Blic 11.12.2020
Ivan Kontić (30) izneo je danas odbranu pred nadležnim tužiocem novosadskog Višeg javnog tužilaštva koje ga nakon brutalnog prebijanja Miljana Mandića (28) 24. avgusta ispred jednog lokala u Novom Sadu sumnjiči da je počinio krivično delo… »
Sramna odbrana batinaša Kontića: Prvi me je udario

Sramna odbrana batinaša Kontića: Prvi me je udario

Nova 11.12.2020
Ivan Kontić, koji se sumnjiči za brutalno prebijanje Miljana Mandića (28) u Novom Sadu saslušan je danas u Višem sudu u tom gradu. On je na današnjem saslušanju negirao krivicu za krivično delo pokušaj ubistva koje mu se stavlja na teret, a potom… »
Saslušan Ivan Kontić: Kompletan snimak će se pojaviti kad-tad

Saslušan Ivan Kontić: Kompletan snimak će se pojaviti kad-tad

Luftika 11.12.2020
Ivan Kontić, koji se sumnjiči za brutalno prebijanje Miljana Mandića (28) u Novom Sadu saslušan je danas u Višem sudu u tom gradu. Kontić je na današnjem saslušanju negirao krivicu za krivično delo pokušaj ubistva koje mu se stavlja na teret, a… »
Izručenog kontića danas privode na saslušanje: Tužiocu otkriva zašto je prebio Mandića

Izručenog kontića danas privode na saslušanje: Tužiocu otkriva zašto je prebio Mandića

Kurir 11.12.2020
NOVI SAD - Ivan Kontić (30) koji se sumnjiči za pokušaj ubistva Miljana Mandića 24. avgusta, brutalnim prebijanjem danas će tim povodom biti priveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Novom Sadu. Saslušanje će biti zatvoreno za javnost… »
Kontić danas otkriva zašto je prebio Mandića

Kontić danas otkriva zašto je prebio Mandića

Nova 11.12.2020
Ivan Kontić (30) koji se sumnjiči za pokušaj ubistva Miljana Mandića 24. avgusta, brutalnim prebijanjem danas će tim povodom biti priveden na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Novom Sadu. Saslušanje će biti zatvoreno za javnost, jer se… »
Kontić danas u tužilaštvu: Saslušanje zbog pokušaja ubistva

Kontić danas u tužilaštvu: Saslušanje zbog pokušaja ubistva

Večernje novosti 11.12.2020
U VIŠEM sudu u Novom Sadu juče je doneta odluka prema kojoj je Nikšićaninu Ivanu Kontiću (30), osumnjičenom za prebijanje Miljana Mandića (28) iz Beograda, potvrđen pritvor do 30 dana, koji je prethodno bio određen rešenjem o njegovom izručenju… »
Kontić pred tužiocem danas iznosi detaljnu odbranu

Kontić pred tužiocem danas iznosi detaljnu odbranu

Nova 11.12.2020
Ivan Kontić (30), kome je juče u Novom Sadu potvrđen pritvor, biće danas priveden na saslušanje pred tužioca pred kojim će moći da detaljno iznese svoju odbranu u vezi sa optužbom za krivično delo pokušaj ubistva Miljana Mandića 24. avgusta… »

Vesti dana »