Povezane vesti

Đerlek: Masovna vakcinacija bi mogla da počne u maju

Đerlek: Masovna vakcinacija bi mogla da počne u maju

RTV 11.12.2020
BEOGRAD - Sa Fajzerovom ispostavom u Beogradu dogovorena je isporuka svih 1,8 miliona doza vakcine Srbiji tokom 2021, a da li će ta količina biti isporučena po predviđenom planu niko ne može da garantuje, ali se nadamo da ćemo dobiti dovoljno… »
Dr Đerlek: Još koji dan nam treba da vidimo da li su ove mere dale rezultate i ima li razloga za uvođenje novih (kurir…

Dr Đerlek: Još koji dan nam treba da vidimo da li su ove mere dale rezultate i ima li razloga za uvođenje novih (kurir…

Kurir 11.12.2020
Pred članovima Kriznog štaba jutros su bili predlozi mera koje bi se odnosile na predstojeće praznike i očekivani dolazak velikog broja građana Srbije iz inostranstva u zemlju. Ipak do konkretnih promena mera nije došlo, jer su nadležni zakazali… »
Zabrinjava broj ljudi u bolnicama

Zabrinjava broj ljudi u bolnicama

Politika 11.12.2020
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je danas da se nadljudskim naporima obezbeđuju dodatna mesta u bolnicama za obolele od koronavirusa, kao i da ima dosta zaraženih lekara i medicinskih sestara - 3.107, od kojih je 76 na… »
Đerlek: Nije mi dobro kad čujem priče o Novoj godini

Đerlek: Nije mi dobro kad čujem priče o Novoj godini

Nova 11.12.2020
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je da se nadljudskim naporima obezbeđuju dodatna mesta u bolnicama za obolele od koronavirusa, kao i da je zaraženo 3.107 lekara i medicinskih sestara, od kojih je 76 u bolnicama… »
Nije mi dobro kada čujem te priče: Dr Đerlek tvrdi - Mere nisu dale očekivane rezultate, strah od spajanja dva neprijatelja

Nije mi dobro kada čujem te priče: Dr Đerlek tvrdi - Mere nisu dale očekivane rezultate, strah od spajanja dva neprijatelja

Večernje novosti 11.12.2020
DRŽAVNI sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek kaže da se nadljudskim naporima obezbeđuju dodatna mesta u bolnicama za obolele od korona virusa. Zaraženo je 3.107 lekara i medicinskih sestara, od kojih je 76 u bolnicama, navodi Đerlek. Mirsad… »
Đerlek: Nije mi dobro kad čujem priče o Novoj godini, zaraženo 3.107 medicinara

Đerlek: Nije mi dobro kad čujem priče o Novoj godini, zaraženo 3.107 medicinara

N1 Info 11.12.2020
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je da se nadljudskim naporima obezbeđuju dodatna mesta u bolnicama za obolele od koronavirusa, kao i da je zaraženo 3.107 lekara i medicinskih sestara, od kojih je 76 u bolnicama… »

Vesti dana »