Povezane vesti
Vakcina Sanofija i GSK protiv korone tek krajem 2021. godine
Slobodna Evropa 11.12.2020
Francuska laboratorija Sanofi i britanska GSK saopštile su danas (11. decembar) da će njihova vakcina protiv bolesti COVID-19 biti spremna tek krajem 2021. godine pošto rezultati nisu bili tako dobri kao što su se nadali na osnovu prvih kliničkih… »
Suprotno najavama, vakcina Sanofija i GSK protiv korone tek krajem 2021.
Danas 11.12.2020
Francuska laboratorija Sanofi i britanska GSK saopštile su da će njihova vakcina protiv kovid-19 biti spremna tek krajem 2021. godine pošto rezultati nisu bili tako dobri kao što su se nadali na osnovu prvih kliničkih ispitivanja. Program „se odlaže kako… »
Vesti dana »

(Foto) ovo je ljiljana koja je poginula kod Sremske Mitrovice: Bila u autobusu koji se prevrnuo, koleginica ispričala kako je stradala: "Glavom je razbila staklo!"
Blic pre 1 satjoš 118 povezanih

Nepoznata lica pokušala da bez dozvole postave zabavni park: Komunalna policija odmah reagovala
Telegraf pre 1 satjoš 19 povezanih

Nova tura snega: Ovo će biti najhladnija zima u poslednjih 20 godina, evo kada će se zabeleti
Pravda pre 6 satijoš 29 povezanih

Rusko-američki samit u Budimpešti: Rusija još bez kontakata sa Poljskom, Bugarskom i Rumunijom o preletu
Euronews pre 2 satajoš 23 povezane

Plan SAD za deeskalaciju stanja u BiH: U Dodikovu nezavisnu RS ne veruje više niko, pa ni on sam
Beta pre 1 satjoš 22 povezane