Povezane vesti

"Mi brinemo i za naše susedstvo": Fon der Lajen: EU će koordinisati donacije vakcina za Zapadni Balkan

"Mi brinemo i za naše susedstvo": Fon der Lajen: EU će koordinisati donacije vakcina za Zapadni Balkan

Blic 11.12.2020
Predsedncia Evropske komisije Ursula fon der Lajen ocenila je danas da će vakcinacija protiv kovid-19 spasiti živote i pozvala zemje članice da se pripreme za početak vakcinacije svojih građana. kao i u susedstvu Evrpopske unije, - Mi brinemo i za… »
EU će koordinisati donaciju vakcina namenjenu zdravstvenim radnicima na Zapadnom Balkanu

EU će koordinisati donaciju vakcina namenjenu zdravstvenim radnicima na Zapadnom Balkanu

Radio 021 11.12.2020
Predsednica Evropske komisije (EK) Ursula fon der Lajen izjavila je danas na sastanku Saveta Evrope da će Evropska unija (EU) koordinisati donaciju vakcina protiv korona virusa namenjenu zdravstvenim radnicima na Zapadnom Balkanu i u susedstvu. Ona je… »
Varhelji: EU će obezbediti vakcine i za Zapadni Balkan

Varhelji: EU će obezbediti vakcine i za Zapadni Balkan

Danas 10.12.2020
Evropski komesar za proširenje i susedstvo Oliver Varhelji objavio je danas kako Evropska unija (EU) radi na tome da blagovremeno obezbedi vakcine protiv kovida-19 za zemlje Zapadnog Balkana, prenosi Kosovo Onlajn. U objavi na Tviteru, Varhelji je… »

Vesti dana »