Povezane vesti
Dodik: Neću podržati „anti-Tegeltija zakon”
Politika 11.12.2020
BANjALUKA - Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da pravosuđe BiH nije zasnovano na Ustavu i da treba razgovarati o reformi, ali je naglasio da neće podržati „anti-Tegeltija zakon”… »
Dodik: Neću podržati "anti-Tegeltija zakon"
RTV 11.12.2020
BANJALUKA - Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da pravosuđe BiH nije zasnovano na Ustavu i da treba razgovarati o reformi, ali je naglasio da neće podržati "anti-Tegeltija zakon"… »
Kraj BiH? Velika dodikova najava: Ako se ide na rušenje Srpske, mi izlazimo!
Večernje novosti 11.12.2020
LIDER SNSD i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik naglasio je danas da pravosuđe BiH nije zasnovano na Ustavu, da treba razgovarati o reformi, ali da neće podržati "anti-Tegeltija zakon" koji predlažu određeni mešetari u Sarajevu. Optužio je… »
"Ukoliko se ide na rušenje RS, nećemo ostati: U BiH" Dodik poručio da pravosuđe nije zasnovano na Ustavu
Blic 11.12.2020
Lider SNSD i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik naglasio je danas da pravosuđe BiH nije zasnovano na Ustavu, da treba razgovarati o refomi, ali da neće podržati „anti-Tegeltija zakon” koji predlažu određeni “mešetari u Sarajevu“. Optužio je… »
Vesti dana »

uživo Skupovi podrške uhapšenim studentima u Beogradu i Novom Sadu, puštena studentkinja Filozofskog fakulteta
NIN pre 1 satjoš 33 povezane

Uhapšeno osmoro zbog malverzacija s vozačkim dozvolama, među njima i policajac
Radio 021 pre 1 satjoš 40 povezanih

Mediji: Orban potvrdio da nije promenio stav po pitanju prijema Ukrajine u Evropsku uniju
Euronews pre 1 satjoš 68 povezanih

Vučić: Današnja okupljanja u 50 mesta u Srbiji su protiv blokada, ne blokadera
RTV pre 2 satajoš 23 povezane