Povezane vesti

Majčice moja, izvini na svakoj suzi i hvala ti: Natašina poruka i slika iz detinjstva "istopila" mnoga srca

Majčice moja, izvini na svakoj suzi i hvala ti: Natašina poruka i slika iz detinjstva "istopila" mnoga srca

Mondo 11.12.2020
Obratila se majci na njen divan dan. Obratila se majci na njen divan dan. Nataša Bekvalac čestitala je majci Miri rođendan putem društvenih mreža emotivnom porukom koja je svima "istopila" srce. Uz poruku ona je na Instagram storiju objavila i… »
Izvini za svaku suzu: Bekvalčeva čestitala majci rođendan

Izvini za svaku suzu: Bekvalčeva čestitala majci rođendan

Nova 11.12.2020
Pevačica Nataša Bekvalac jako je vezana za svoju porodicu. Pop zvezda sada je na svom Instagram profilu čestitala majci Nadi rođendan. Naime, Bekvalčeva je uz fotografiju sa majkom iz detinjstva napisala i emotivnu poruku. “Majčice moja, srećan… »
"Majčice, izvini na svakoj: Suzi..." Nataša Bekvalac se obratila mami, a ova fotografija iz njenog detinjstva je prosto…

"Majčice, izvini na svakoj: Suzi..." Nataša Bekvalac se obratila mami, a ova fotografija iz njenog detinjstva je prosto…

Blic 11.12.2020
Naša pop zvezda Nataša Bekvalac veoma je vezana za svoje roditelje, ali i sestre Kristinu i Draganu. Ipak, danas se posebnim rečima obratila svojoj majci Nadi, kojoj je rođendan, te joj je putem Instagrama uputila emotivnu poruku uz njihovu… »
Nataša Bekvalac uputila emotivnu rođendansku čestitku majci Miri (FOTO)

Nataša Bekvalac uputila emotivnu rođendansku čestitku majci Miri (FOTO)

Vesti online 11.12.2020
Pevačica Nataša Bekvalac kroz ceo život ističe kako bez podrške roditelja i sestara ne bi bila tu gde jeste, ali ipak najveću ulogu u njenoj karijeri odigrala je majka Mira koja je u nedavnom intervjuu izjavila kako se u životu najviše brinula za… »

Vesti dana »