Povezane vesti
Dikaprio se ponovo oglasio o rekama u BiH
Nova 11.12.2020
Na korak smo bliže u spasavanju "plavog srca Evrope" otkako je Vlada Federacije BiH donela odluku o prestanku subvencionisanja izgradnje malih hidroelektrana, objavio je slavni glumac Leonardo Dikaprio na društvenim mrežama, prenosi danas sarajevski… »
Dikaprio slavi odluku BiH o MHE: Spasićemo plavo srce Evrope
Nova 11.12.2020
Leonardo Dikaprio se na Instagramu oglasio o rekama u BiH, napisavši da su na korak bliže spašavanju "plavog srca Evrope" - jer je Vlada BiH donela odluku o prestanku subvencionisanja izgradnje malih hidroelektrana. “Novi podzakonski akti prvi su… »
Vesti dana »

Uživo sve veće tenzije na protestu u Beogradu: Uhapšen muškarac zbog pretnje bombama, drugi sramno provocirao studente koji hoće da uče
Kurir pre 16 minutajoš 50 povezanih

Uživo protest studenata u Beogradu Promenjeno mesto centralnog okupljanja: Evo gde su najveće kolone i gužve (foto, video)
Blic pre 16 minutajoš 96 povezanih

Studenti objavili proširenje mape skupa: Evo gde će biti postavljene dve bine, ovo je novi plan
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih

Zelenski: Ukrajinske snage nisu opkoljene u Kursku, novo gomilanje ruske vojske
Al Jazeera pre 51 minutajoš 23 povezane