Povezane vesti

Sin baka coke opisao stravu u kući: Otišao sam da joj podignem penziju, a zatekao je s nožem u srcu! Mama je imala težak…

Sin baka coke opisao stravu u kući: Otišao sam da joj podignem penziju, a zatekao je s nožem u srcu! Mama je imala težak…

Kurir 12.12.2020
Marko Stojanović navodi da ga je mama sama gajila, kao i da je u poslednje vreme bila kao senka. Marko Stojanović, sin Stojanke Stojanović (72), poznatije kao baka Coka, koja je 10. decembra, kako se sumnja, izvršila samoubistvo i koja je bila… »
Morala sam da ga ubijem, mučio me je 2 godine: Baka Coka se po izlasku iz zatvora poverila prijatelju! Pričali su o…

Morala sam da ga ubijem, mučio me je 2 godine: Baka Coka se po izlasku iz zatvora poverila prijatelju! Pričali su o…

Kurir 12.12.2020
Ubistvo investitora Zorana Trifunovića na Zvezdari koje je počinila Stojanka Stojanović, Baka Coka, dan danas deli javnost. Većina je naziva herojem Srbije i paradigmom borbe za pravdu, ali jedan deo građana osuđuje njen čin. Stojanka se neposredno… »
Tužna sudbina baka Coke pokazala da ubistvo nije rešenje: Evo šta o tome kažu njeni prijatelji i komšije

Tužna sudbina baka Coke pokazala da ubistvo nije rešenje: Evo šta o tome kažu njeni prijatelji i komšije

Blic 12.12.2020
Za dve godine otkako je Stojanka Stojanović (72) iz cegera izvadila pištolj i ubila čoveka nasred ulice, do sinoć, kada je digla ruku na sebe i probola se nožem, ova starica je postala simbol. Za jedan deo ljudi u Srbiji ona je paradigma… »
"Otišao sam da joj podignem penziju, a kad sam: Došao..." Sin baka Coke, ubice investitora, otkriva kako je živela nedeljama…

"Otišao sam da joj podignem penziju, a kad sam: Došao..." Sin baka Coke, ubice investitora, otkriva kako je živela nedeljama…

Blic 12.12.2020
– Bila je već bolesna i stara. Poslednjih šest meseci više je bila po bolnicama nego u kući. To više nije bila ona, koja je bila pokretna - kaže sin Stojanke Stojanović (72), koji ju je pronašao mrtvu u stanu. Stojanka, poznatija i kao baka… »
Tužilaštvo traži: Telo baka Coke poslato na obdukciju

Tužilaštvo traži: Telo baka Coke poslato na obdukciju

Nova 12.12.2020
Više tužilaštvo u Beogradu naložilo je obdukciju tela Stojanke Stojanović poznatije kao "baka Coka", kao i toksikološke analize kako bi se utvrdio tačan uzrok smrti i sve nejasne okolnosti. Naime, beživotno telo Stojanke Stojanović pronađeno je… »
Telo baka coke poslato na obdukciju: Tužilaštvo razmatra samoubistvo Stojanke Stojanović - Govorila da će se ubiti ako bude…

Telo baka coke poslato na obdukciju: Tužilaštvo razmatra samoubistvo Stojanke Stojanović - Govorila da će se ubiti ako bude…

Večernje novosti 11.12.2020
POSLE pronalaženja tela Stojanke Stojanović (72), poznatije kao baka Coka, u njenoj kući sa nožem u grudima, Više tužilaštvo u Beogradu je naložilo da se uradi obdukcija sa toksikološkom analizom. Kada stignu ti rezultati i u zavisnosti šta… »

Vesti dana »